Główna Pro-kulturyści Legenda kulturystyki Jay Cutler po raz pierwszy próbuje KFC

Legenda kulturystyki Jay Cutler po raz pierwszy próbuje KFC

przez CIEMNA STRONA MOCY
570 wyświetlenia
Jay Cutler po raz pierwszy próbuje KFC które nie zrobiło na nim wrażenia: „Nie jest takie dobre… 4/10”.

Jay Cutler przestrzega ścisłej diety nawet na emeryturze. Wygląda jednak na to, że Cutler odchodzi od swoich typowych zdrowych nawyków żywieniowych po podzieleniu się swoim pierwszym doświadczeniem w spożywaniu KFC na Instagramie.

 

Jay Cutler jest znany w społeczności kulturystów ze swojej niezwykłej kariery charakteryzującej się wyrzeźbioną sylwetką i potwornymi cechami masy. Dominacja Cutlera na scenie konkurencyjnej była niezrównana jako czterokrotny zdobywca prestiżowego tytułu Mr. Olympia. Znany ze swoich rozmiarów, symetrii i nieskazitelnej pozy, urzekł publiczność i sędziów swoją budzącą podziw sylwetką. 

 

Jego obecność, zarówno na scenie, jak i poza nią, wykraczała poza zwykły pokaz muskularności, podnosząc zawody do żywiołowego spektaklu, w którym jego dowcip i charyzma lśniły równie jasno, jak jego nienagannie wyrzeźbione ciało. Warto zauważyć, że przyjazna rywalizacja Cutlera z Ronniem Colemanem dodała dodatkowego smaczku emocji do sportu. 

 

Jay Cutler jest uosobieniem dyscypliny i muskularności, co pokazało jego poziom zaangażowania w sport. Dieta Cutlera składała się głównie z białka, takiego jak grillowany kurczak, stek i dużo jaj . Podczas gdy wielu marzyło o dniach cheatów, Jay Cutler wymyślił sobie dodatkową porcję odżywki białkowej. 

Mimo że  Jay Cutler na emeryturze nadal utrzymuje swoje ciało w doskonałej formie to na Instagramie podzielił się postem, w którym po raz pierwszy w życiu spróbował KFC.

 

“To nasz pierwszy raz w Kentucky Fried Chicken ”

Niestety, wygląda na to, że nie był on na jego poziomie, biorąc pod uwagę, że przyznał mu tylko cztery na dziesięć punktów. 

„Czy mi smakuje ? Jest w porządku. Ale nie jest jakieś przepyszne… 4/10. Jednak mrożona herbata jest całkiem dobra” – stwierdził Cutler. 

 

Jay Cutler zadziwił fanów, gdy pokazał, jak gość prezentuje niesamowitą sylwetkę na MuscleContest FitExpo 2023 . Przygoda Cutlera z fit for 50 nie tylko potwierdziła jego status legendarnej postaci w świecie kulturystyki, ale także stała się inspiracją dla osób w każdym wieku. 

Niezależnie od tego, czy wspomina swoje dni jako elitarny zawodnik IFBB Pro Men’s Open, czy też ocenia jedną z najpopularniejszych amerykańskich sieci fast foodów, Jay Cutler wie, jak dobrze się bawić. Fani nie mogą się doczekać, gdzie zatrzyma się na kolejny posiłek.

 

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz