Główna Doping Biblia BOKITO vel VADIM BIELAEV

Biblia BOKITO vel VADIM BIELAEV

przez CIEMNA STRONA MOCY
Opublikowany:: Ostatnia aktualizacja 159 wyświetlenia

CYKL

Ciągnie się 500 mg (albo to co stuka) i tyle. Co jakiś czas robimy zejście do tzn. zastępczej dawki (dawka która zastępuje produkcje własnego testosteronu) – żeby organizm odpoczął, i wchodzimy znowu na 500 mg. Do tego środki pomocnicze, antyestrogeny, male dawki HCG (jeżeli planujemy kiedykolwiek zrobić odblok). Ewentualnie HGH/insulina. Tak wygląda rok przeciętnego zawodowca. Do tego dorzuca się cyklicznie anaboliki/inne androgeny w zależności od okresu przygotowawczego/pokazów itp. Ale syntetyczny testosteron zawsze jest ciągnięty non stop.

 

 

 

 

Dla mnie idealne połączenie będzie następujące : ok 12 jm hgh dziennie, podzielone na 3 dawki, 4 jm rano podskórnie, 4 jm po treningu domięśniowo (jeżeli trenujesz popołudniu) i 4 jm podskórnie przed snem.Do tego dawka T3 dobrana wg badan krwi (zwykle 50 mcg, czasem może byc i 75) Humulin N albo Lantus (ten drugi jest preferowany ) – dobrany indywidualnie wg. poziomu glukozy we krwi – szacuje ze przy 12 iu będzie to 50-60 jm dziennie. (nie jest to wcale tak dużo jak sie wydaje – pamiętajcie ze te 60 jm będą rozbite na cały dzień tzn 24 godz., to daje ledwie wiec jakieś tam 2.5 jm na godzinę) Testo + nandrolon (albo inny nietoksyczny anabolik) no i ciągnie się to na tyle długo na ile nas stać finansowo. Na tym da się utrzymać formę nie przekraczając 8-9% bf przez cały rok, wcale nie ograniczając kalorii. Anabolizm przez 24 godziny. Oczywiście ograniczony potencjałem genetycznym. Tzn, jeżeli nie urośniesz na tym, nie urośniesz już na niczym

 

 

 

 

Po co zmieniać estry testosteronu w cyklu? Stagnacje przełamujesz dodając kalorie/zmieniając trening. Zaraz pewnie ktoś przyjdzie i zacznie polemizować ze po 12 tyg samego enana dostaniemy stagnacje – sam tak zrobił, przeszedł na cypionat i ruszyło. Sprawa pewnie polega porostu na wzroście stężeń, może cypionat okazał się o prawidłowym dawkowaniu a enan był trochę za slaby, może tego cypio poszło więcej, może wolniejsze uwalnianie innego estra spowodowało wzrost stężenia testosteronu we krwi. Tak czy siak, podobny efekt można osiągnąć po prostu zwiększając dawkę enantatu.

 

 

CDN…

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz