Główna Pro-kulturyści Ciekawostki o Ronnie Colemanie

Ciekawostki o Ronnie Colemanie

przez CIEMNA STRONA MOCY
Opublikowany:: Ostatnia aktualizacja 3,8K wyświetlenia

 

 

 

Coleman przyszedł na świat 13 maja 1964 roku w Monroe (Stany Zjednoczone). Kiedy się urodził lekarzy i położne zaskoczyły jego herkulesowe wymiary jak na noworodka. Badanie jego DNA wykazały że nie posiada blokady genu, który hamuje wzrost mięśni czyli miostatyny. To w połączeniu z ciężką pracą, pozwoliło Colemanowi rozwinąć tak niesamowitą i masywnie umięśnioną sylwetkę.

 

Na początku swojej kariery,podchodził do swojej diety z mniejszą odpowiedzialnością. Starał się spożywać duże ilości jedzenia szczególnie po treningu w siłowni. Dopiero z czasem zaczął jej przestrzegać i wtedy udało mu się zdobyć dosyć imponującą masę. Zaczął tez zabawę ze sterydami od których na początku swojej kariery stronił. Na początku lat 90 ważył 105kg a w 1998 jego waga poza sezonem kiedy był na masie wynosiła już 150kg. Uwielbiał sos barbecue co wielokrotnie można było zobaczyć na jego filmach kiedy jadł mięso. Może w tym tkwił jego sekret ?

 

W młodym wieku Coleman entuzjastycznie grał w baseball i koszykówkę. W wieku 12 lat,miał nawet niezłe osiągnięcia. Przez pewien czas rozwoził też pizze w pizzeri Domino’s Pizzaa a kiedy był już starszy został certyfikowanym księgowym i w poszukiwaniu pracy przeprowadził się do Dallas. Strach przed utratą stałego dochodu spowodował , że z rachunkowości poczuł powołanie do pracy w policji. Dopiero w tej pracy skończyły się finansowe problemy Ronniego i w wolnym czasie zaczął chodzić na policyjną siłownię.  Już po roku i to bez stosowania jeszcze sterydów Ronnie był w stanie zrobić 20 przysiadów z obciążeniem 225 kg, w Martwym Ciągu podnosił 315 kg, a wykroki ze sztangą robił bez trudu przy obciążeniu 160 kg.

 

 

Przez ponad 13 lat w policji Coleman nie musiał zastrzelić żadnego człowieka. Wystarczyło ze wysiadał z radiowozu i sam jego niewiarygodny wygląd sprawiał ze kończyła się każda agresywna akcja do której został wezwany.Był tak ogromnym policjantem, że samo jego pojawienie się w dzielnicy radykalnie zmniejszało poziom jej przestępczości.

 

Uwielbiał szybką jazdę samochodem. Po tym kiedy skończył karierę w policji dalej przechowywał odznakę i kiedy zostawał zatrzymany za przekroczenie prędkości , pokazywał nieważną licencję . Niestety podczas jednej z kontroli policja odkryła oszustwo i został aresztowany

 

Jest osobą wierzącą i stale chodzi na mszę dokościoła Babtystów jak równiez szanuje Biblię. Jako zawodowy kulturysta Ronnie zdobył ponad 30 tytułów mistrzowskich w różnych zawodach.Na konkursie Mr. Texas w 1990 roku pokonał swojego trenera Dobsona.W 2013 roku szacowana wartość Ronniego wynosiła 10 milionów dolarów

 

Przeszedł już około 10 operacji, wszystko to za sprawą 4 zepsutych śrub w jego kręgosłupie a prawie 2 miliony $ wydał Ronnie Coleman na 3 ostatnie.Każda z nich kosztowała około 300 – 500 tysięcy $, czyli łącznie około 2 mln $ razem z pozostałymi kosztami rekonwalescencji…

 

Coleman oskarża o to chirurgów za źle przeprowadzone operacje, ale według opinii innych przyczyną może być to że za szybko zaczynał ćwiczyć po zabiegach. Nadmiernie obciążał ciało co wpłynęło na regenerujące się ciało.

 

 

 

Cytaty wypowiedzi Ronnie Colemana

– Każdy chce być kulturystą, ale nikt nie chce podnosić dużych ciężarów

 

– Moją największą konkurencją jestem zawsze ja. Nie mam na myśli braku szacunku do innych ale nie patrzę na żadnego z facetów jako na swoich konkurentów z tego prostego powodu, że nie mogę kontrolować tego, jak będą wyglądać. Mogę tylko kontrolować, jak wyglądam.

 

– Kobiety naprawdę zwracają uwagę na pośladki mężczyzny. Ciasny, zwarty tyłek jest często nawet bardziej pożądany niż umięśnione ramiona i klatka piersiowa. Więc jeśli ci brakuje pośladków to zacznij kucać!

 

– Nie ma tajemnic ani magicznych sztuczek, aby odnieść sukces w życiu. To jest jasne i proste. Pracuj ciężej niż wszyscy inni…taka jest prawda i nie pozostaje nic innego, jak to zrobić!

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz