Główna Doping MINI BIBLIA GH15

MINI BIBLIA GH15

przez CIEMNA STRONA MOCY
7,1K wyświetlenia

 

 

 

Znacie oczywiście GH15. Dla niewtajemniczonych , jest to anonimowy koleś który zaczął pisać na forum getbig. potem założył własne forum gh15. Gość znający się na rzeczy. Były różne podejrzenia kim jest. Ludzie twierdza ze to IFBB PRO który nie chce ujawniać swej tożsamości. Mówili ze to Naser EL Sonbaty, Markus Ruhl , George Farah. Było jeszcze kilka innych typów… Ludzie z kręgu kulturystycznego byli ostro wkurwieni , ze ktoś z ich środowiska , zdradza różne tajniki tego sportu. Próbowali nawet namierzyć go po adresie ip , ale się nie udało. Sam Gh15 zniknął nagle bez śladu. Co dziwne w tym samym czasie zmarł właśnie Naser.

 

Oto jeden z postów gh15

 

 

Od lat 70 nie rośniemy pod zawody a raczej wycinamy się przede wszystkim przez Tren. Jest to jedyny środek który pozwoli nam przygotować się w 12-16 tygodni bez utraty tkanki mięśniowej a nawet jej rozbudowy.

 

Złoty oleisty środek, który będzie powodował regularne zmiany w naszym ciele z dnia na dzień bez szczególnego nacisku na cardio, przyrost masy mięśniowej będzie odpowiadał utracie tkanki tłuszczowej (rekompozycja). W momencie kiedy zaczniesz wbijać 50mg/dzień zaczniesz zauważać natychmiastowe zmiany takie jak przyrost czystej tkanki mięśniowej. Na początku Twoja sylwetka się utwardzi a masa mięśniowa zrobi się bardziej gęsta. Włókna zbliżą się do siebie i zaczną się dzielić przez zaciągniętą do mięśni wodę. Zauważysz zmiany z dnia na dzień, tłuszcz będzie palony bez cardio i z nie do końca czystą dietą . Barki wystrzelą i twardnieją. Zrobisz się szerszy, ciało się ubije a talia sprawi iluzję węższej.

 

Tren i Bold to środki które dzielą typowego karka z siłowni od zawodowego kulturysty.

 

 

 

SKUTKI UBOCZNE TRENU

 

Kaszel trenowy

Kiedy wbijesz w żyłę, zaczniesz intensywnie kaszleć i będzie Cię swędzić całe ciało ale po 2-3min to minie. Wiadomo, że nie pizga się w żyłę ale po drodze można ją przebić i wtedy  będzie kaszel trenowy… nie panikujemy) Ludzie z większym BF będą pocić się mocniej niż ludzie z niższym.

Tren Enan (długi estr) sajdy w butelce = gówno. Używamy tylko trenu ace (krótki estr).

 

 

3. TREN ACE DAWKI

Można lecieć małe dawki jak 50mg ed. W przeciwieństwie do testa, im wyższa dawka, tym będziesz wyglądać na bardziej dojebanego (będziesz wyglądać lepiej). Natomiast im wyższa będzie dawka testa przy trenie tym bardziej będziesz spuchnięty chyba, że walisz GH. Z większą ilością trenu, staniesz się większy, skóra cieńsza, bardziej wycięta i poseparowana

 

 

Czego się spodziewać jeśli masz BF 12-13% i zaczynasz od 100mg ed?

 

Tydzień 1

Uczucie pełności/napompowania. Twarz zaczyna się zmieniać i robią się ostrzejsze rysy. Woda z ryja zaczyna schodzić i wyglądasz jak wkurwiony skurwiel. Zajebisty skok siły.

 

Tydzień 2-3

Na klatce i barkach zaczynasz zauważać lepszą separację, ciągle jesteś nabity, jeszcze trzymasz wodę między tkanką mięśniową a skórą.

 

Tydzień 4-8

Zaczynasz otrzymywać komplementy jaki wielki się zrobiłeś. Zaczynasz słyszeć słowo – wycięty. Żyły stają się bardzo mocno widoczne, głównie zależy to od uwarunkowań genetycznych gdzie będziesz miał fajne kable ale jeśli na przedramionach dotychczas miałeś ich sporo to teraz będziesz miał ich w chuj

 

Tydzień 9 i dalej

To dzieli prawdziwego kulturystę od przeciętniaka. Nie musisz się napinać aby separacja była widoczna. Wyglądasz jak 4 tygodnie przed zawodami cały czas. Powinieneś ponownie wprowadzić GH i poprawnie cyklicznie używać testosteronu. Dodaj bolda. Używaj testa w dużych dawkach a następnie zejdź do niskich dawek jak na mostku.

 

 

4. DŁUGOŚĆ BRANIA TRENU

Na trenie możesz lecieć przez 6-12 miesięcy jeśli nie nadużywasz alkoholu, narkotyków, środków przeciwbólowych i diuretyków. Ciśnienie musi być idealne: 110-120/65-80. Chroń wątrobę, nerki ale nie nadużywaj diuretyków, GH leczy trensomnie (bezsenność na trenie).

 

Jedyny powód dla którego nie należy brać trenu na okrągło jest taki, że tren po pewnym czasie pierdoli się w głowie. Raz jesteś czuły, raz agresywny i ogólnie po pewnym czasie sam masz ochotę odstawić tren, dlatego zaczynamy ostrożnie, dawki podbijamy delikatnie i lecimy dawki takie które najlepiej tolerujemy.

 

 

HGH

1. Ogólne info:

Daje trójwymiarowy wygląd, zwiększa ilość włókien mięśniowych i wielkość masy mięśniowej.

 

Dorian był pierwszym który tak naprawdę nadużywał GH. Dorobił się prostej tali zamiast tali baleriny jak czarnuchy. Miał prostą talię, bardzo ubitą i małą gdyż nie nadużywał insuliny. Talia była prosta i dawała iluzję bardziej zbitej/silniejszej sylwetki i sprawiała, że wyglądał na większego.

 

Dodanie GH kiedy nie walisz SAA spowoduje utratę rozmiarów ale nowe włókna mięśniowe dalej będą powstawać, a im więcej tych włókien tym będziesz większy.

 

Prawie na okrągło musisz żreć ponieważ stajesz się maszyną do palenia tkanki tłuszczowej, zwłaszcza gdy w tle leci tren.

 

Kiedy walisz GH i tren Twoje cardio powinno się ograniczać do ruchania i wyprowadzania psa.

 

 

2. OGÓLNE DAWKOWANIE GH

4-6iu pod lokalne zawody

 

7-10iu dla zaawansowanych amatorów

 

10-15iu dla najlepszych amatorów (top). Początek przygody z insuliną, dawki testosteronu zaczynają być w chuj wysokie, tren i bold też wysoko ale w mniejszym stopniu niż test.

 

15iu+ dla pro lub dla prawdziwej topki amatorów. Moment kiedy robisz z siebie monstrum.

 

GH Atomówka – napierdalasz oporowo GH przez kilka miesięcy a następnie schodzisz do średnich dawek. Zaszokujesz swoje ciało, wprowadzisz je w nowy wymiar.

 

 

3. GH I WIEK

20-28 lat odniesiesz korzyści ale nie zrobi z Ciebie mutanta dopóki nie będziesz używał wysokich dawek jak 8iu+, ciągłego używania insuliny i wysokich dawek testa.Jeśli masz 28 lat i powyżej, 5-6iu może spowodować ogromną różnicę.

 

 

4. GH I POZIOM CUKRU WE KRWI

Pewne HGH obniży poziom cukru po iniekcji. Więc po wykonaniu iniekcji w przeciągu 10-40min dajemy jakieś cukry proste np. ananas, sok, banany. Kiedy walimy inse nic nie idzie w tłuszcz ponieważ wszystko idzie w mięsień który rośnie. Więc bierzemy GH, jemy ananasy i banany i następnie ładujemy insulinę, cały świeży cukier zostanie władowany do mięśni które urosną.

 

 

DIETA

1. Zasady

Czysta dieta nic Ci nie da. Nie oznacza to, że masz wpierdalać śmieci cały dzień ale nie masz po prostu zwracać uwagi na głupie pierdoły typu czy masz trochę masła w swoim ryżu.

 

Klucz do sukcesu nie leży w czystej diecie ale w pewnych i dobrych hormonach, zacznij ich używać kiedy jesteś suchy (niski BF) a GH i tren nie pozwoli Ci zwiększyć ilości tkanki tłuszczowej.

 

Musisz mieć określoną ilość kalorii dla nowego rozmiaru w który celujesz.

 

Jedz kiedy jesteś głodny co 3-4h

 

HGH ciągnie trochę wody więc może Ci się wydawać, że nie jesteś większy ale jesteś! Woda schodzi po kilku tygodniach od odstawienia GH.

 

 

2. Węglowodany

 

Węgle powinny być trzymane wysoko , ale przeplataj je dając kilka dni węgle wysoko i kilka dni nisko ale większość dni wysoko.Utrzymuj węglowodany złożone nisko-średnio przez 4 dni, następnie wskocz na wysokie złożone węgle przez 1 dzień = powtarzaj taki cyk. (4 dni nisko-średnio / 1 dzień wysoko)

 

3. Białko

Upewnij się, że trzymasz białko na wysokim poziomie 250-500g dziennie dla 90kg kulturysty.  2,75-5,5/kg

 

 

4. Tłuszcze

Oliwa z oliwek, orzechy, ryby, masło orzechowe. Tłuszcze trzymamy nisko, ok. 10-20% ogólnej kaloryczności diety.

 

Zawsze kontroluj wagę podczas masy. Chcesz być wielki za wszelką cenę. BF% i separacja jest dobra na scenie.Nie zwracaj szczególnej uwagi na BF% podczas budowania masy ale staraj się go utrzymywać poniżej 15%.

 

Musisz zjeść 3-4 solidne posiłki dziennie, reszta może być w płynnej formie jak odżywka białkowa czy surowe jajka.

 

Enzymy trawienne są koniecznością do każdego posiłku. Kupuj te z laktozą w składzie. Bierz je szczególnie po 28 roku życia.

 

Tłuszcze z ryb i oliwa z oliwek są dobre, używaj ich często.

 

Masz wolną rękę aby jeść śmieciowe posiłki 1-2 razy w tygodniu.

 

8h snu jest najlepsze, 5-8h zrobi robotę.

 

 

 

 Produkty

Główne źródło białka: białka jaj, kurczak, stek. Jedz dwa z nich codziennie.

 

Puszki ananasów i banany.

 

Lody nisko tłuszczowe gdy masz ochotę na coś słodkiego.

 

 

KULTURYSTYKA DLA BIEDNYCH

Odżywianie –  jesz kurczaka i ryż kiedy jesteś głodny, jeśli jesteś dalej głodny jesz trochę lodów nisko tłuszczowych. Nie przejadaj się, ale jedz to czego potrzebuje Twoje ciało.

 

 

CYKL

Dni 1-25

-GH 4iu (2iu rano/wieczorem)
-Bold 900mg (3 strzały w tygodniu np. pon, śr, pt po 300mg)

 

Dni 26-50

-GH 4/5iu (2,5iu rano/wieczorem)
-Tren Ace 100mg EOD
-Prop 50mg EOD/E3D

 

Dni 51-80

-Bold 900mg (3 strzały w tygodniu)
-Enan 900-1000mg (3 strzały w tygodniu)
-Tren Ace 500mg (5 strzałów w tygodniu) lub zostań przy 100mg EOD)
-Master 50mg (EOD, tylko jeśli estro jest wysoko)

 

Dni 81-120

-Enan 1000-1200mg
-Bold 900mg
-Antek 100-150mg ED
-Master 50mg EOD
-GH 6-8iu ED/EOD wbite od 90dnia

 

 

PRAWIDŁOWE BUDOWANIE MASY

Wytnij się tak mocno jak potrafisz. Osobnik posiadający niski poziom tkanki tłuszczowej będzie lepiej reagował na hormony ponieważ lepiej przerabia żarcie.

 

Aby dojść do BD 9% i niżej, używaj tylko testa, trenu i mastera. Jeżeli masz ponad 25 lat dodaj GH. Inne środki nie powinny być używane dopóki nie masz 9%.

 

Kiedy zejdziesz do 8% i widzisz kaloryfer a pod skórą prawie nie ma tłuszczu, zmieniasz propa na enana i walisz 1-2g dobrego enana. Staniesz się twardszy i większy utrzymując jednocyfrowy BF . Żadnych orali, tylko zmiana estru.

 

Tren zawsze powinien krążyć w Twoim ciele, zawsze. Zabezpieczy Cię przed odkładaniem się tkanki tłuszczowej i pozwoli na budowę czystej masy mięśniowej.

 

Kiedy osiągniesz upragniony rozmiar i wagę przy jedno cyfrowym poziomie BF ok. 8% to zmniejszasz testa i zmieniasz długi estr na propa 350-700mg/week. W tym czasie zwiększasz tren, mastera i bolda. Podbijasz GH i po kilku miesiącach zejdziesz do strefy 6% BF nie tracąc rozmiarów.

 

Kiedy będziesz na 6% wywalasz testa całkowicie na 2-3 tygodnie aby się wysuszyć a następnie walisz antka lub metę wchodząc w swój nowy rozmiar z 6-7% BF

 

Zwiększanie GH do bardzo wysokich dawek i insulina powinny zostać użyte dopiero teraz, kiedy ciało jest już gotowe.

 

Dodaj diuretyk jeśli jest taka potrzeba, ale jeśli nie startujesz w zawodach to zejście do 4-5% jest niepotrzebne.

 

Dieta praktycznie nie gra roli do 6% tak długo jak zachowujesz balans, nie pijesz oleju cały dzień, trzymasz białko wysoko i rotujesz węglowodany jeśli znasz woje ciało.

 

 

 

ZASADY I WSKAZÓWKI

Siedem zasad do fenomenalnej sylwetki:

Nie budujesz nóg z wielkimi ciężarami, budujesz je na wysokim zakresie powtórzeń ze średnim ciężarem. 260kg na sztandze podbuduje tylko Twoje ego.

 

Dźwigaj tak ciężko jak potrafisz ale z zachowaniem dobrej formy. Raz w miesiącu możesz zaszaleć z ciężarami aby podbudować swoje ego.

 

Używanie hormonów to podstawa!

 

Nigdy się nie poddawaj, ciągle progresuj. Ci którzy się poddają i później próbują wrócić nigdy nie wracają lepsi.NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ.

 

Dieta ma mniejsze znaczenie podczas budowania masy. Kiedy się wycinasz jest bardzo ważna. Jak będziesz siedział i ciągle liczył makro, nigdy nie urośniesz!

 

Zawsze używaj efki podczas wycinki. Zawsze trzymaj większość żarcia czyste podczas wycinki. Nigdy kompletnie nie wywalaj syfu podczas wycinki ponieważ Twoje ciało go potrzebuje nawet kiedy wycinasz. Nigdy nie będziesz wyglądać najlepiej jak to możliwe jeśli wywalisz węgle całkowicie podczas wycinki. 30g/dzień przez 4 miesiące sprawi, że będziesz wyglądać jak gówno.

 

Jeśli zdecydujesz się używać suplementy jak odżywka białkowa to wybierz jakąś dobrej jakości.

 

 

 

Co tworzy prawdziwego potwora w kulturystyce?

Jest rozmiar i jest rozmiar wyjebany z proporcji.

 

Co czyni kulturystów wielkimi to HGH i insulina w dawkach które ciężko sobie wyobrazić np. 100iu insuliny i 20-30iu GH dziennie + tona testosteronu i anaboliki jak npp, eq, tren.

 

Insulina sprawia, że jest to możliwe.

 

 

PRZEŁAMANIE STAGNACJI

Kiedy wymaksowałeś tren i propa przy 90kg 6% musisz dodać długi estr testosteronu i GH aby osiągnąć 100kg 6%.

 

Kiedy kulturysta waży 90kg 10% powinien przełamać stagnację z niższymi dawkami gdyż jest mniejszy niż gościu 90kg 6%. Powinien dodać GH i testa w mniejszych dawkach aby pracować nad jakością wraz z rozmiarem. Będzie to wolniejszy przyrost ale do zrobienia na wyższym % BF ale z niższymi dawkami.

 

Przełamanie stagnacji nie ma nic wspólnego z ciężarami, ciężary pójdą w górę kiedy ciało będzie gotowe na rozrost, fundamentem jest zwiększenie testa do gramów i więcej GH. 1-1,5g/week test + 6-12iu/dzień GH to dobre połączenie. Powyżej 1,5g będziesz potrzebować ok 15iu GH. Przy  1,5-3g testa potrzeba  20-30iu GH. Kolejne przyrosty uzyskujemy dzięki insulinie

 

Kiedy próbujesz czegokolwiek upewnij się że walisz przynajmniej 300mg bolda 100mg npp z trenem i masterem aby nie zrobić się miękkim.

 

 

 

RADA DLA MŁODYCH KULTURYSTÓW

Zawsze miej pod ręką tren, testa, bolda i mastera i używaj ich regularnie.

 

Nie ważne jak pocięty się będziesz czuć lub jebnięty w łeb, nie rezygnuj z tych czterech środków ponieważ po czasie dadzą Ci one trójwymiarowy wygląd.

 

Staraj się nie nadużywać GH, zostaw to na pózniejsze etapy kariery

 

Nie używaj insuliny i SEO.

 

Amerykańscy kulturyści używają więcej hormonów i większych dawek

 

 

CZEGO POTRZEBUJESZ ABY ZOSTAĆ KULTURYSTĄ

Pieniędzy

 

HGH. W przypadku zejścia z SAA potrzebujesz GH w swoim systemie aby kontynuować produkcję włókien mięśniowych.

 

Test, Bold, Tren, Master

 

Insuliny.  Nie używaj bardzo bardzo bardzo dużo

 

Diety

 

Świetną odpowiedzi genetyczną organizmu.

 

Dobrego dilera = pewne, dobre środki.

 

 

 

TESTOSTERON I SEX

Test dawki? Kiedy pro mówi 1200mg, ma na myśli apteczny towar. 3 z 4 undergroundowych labów to syf.

 

 

 

TESTOSTERON I POZIOM ESTRADIOLU

Proporcja test-estro jest głównym problemem twardości kulturystów. Estrogen jest nieodłączną częścią seksu. Brak estro = brak twardego chuja, cialis czy viagra będą bezużyteczne.

 

Głównym celem jest przyjęcie aromatyzujących hormonów jak testosteron czy meta aby przywrócić popęd.

 

Proviron jest lepszy niż viagra i cialis ale dla ludzi którzy nie rozjebali sobie proporcji test-estro. Ludzie na trenie, boldzie, masterze, winstrolu i minimalnej ilości testa przez wystarczający okres czasu zauważą, że libido leży lub libido jest ale kutas nie chce być twardy. Więc zawsze należy mieć odpowiednią proporcję testa do nie aromatyzujących anabolików.

 

Master jest dobry ale musisz walić 50-100mg ED

 

Halo postawi Ci chuja bez względu na wszystko.

 

Niektórzy wbijają HCG ale dla zaawansowanego kulturysty który chcę być twardszy i większy proporcja testa powinna wynosić 2:1. Więc mamy 400mg mastera, 800mg bolda, 400mg trenu = 1600mg. Powinieneś brać do 3g testa żeby mieć dobre libido. Jeśli myślisz, że wbijesz 250mg testa razem z 1,5g innych anabolików i będziesz mieć libido to jesteś w błędzie.

 

HCG bijesz jeśli chcesz zejść z hormonów i zapłodnić swoją Pannę (po długiej bombie).

 

HCG zawsze zadziała.

 

Halo + prov + test = gwiazda porno. Dodaj GH i mamy wielką wyciętą gwiazdę porno.

 

 

Chuj

Jedynie grubość może się zmienić.

 

 

OGÓLNE INFO NA TEMAT SAA

1. Opis hormonów:

Test -naturalny hormon, im go więcej tym będziesz większy, bardziej agresywny i energetyczny. 500-750mg dla 90-100kg.

 

Bold – czysty mięsień.

 

Deka to bold w wersji dla ludzi. Zawsze lepsza niż bold do masy.

 

Tren siła i twardość. Da zauważalną dojrzałość mięśniową i zmieni ryj (ostrzejsze rysy itp..

 

Meta. Najlepszy hormon w historii. Doda 10kg w pierwszych 3-4 tygodniach.

 

Antek. Używaj pod zawody. Nie polecany przez GH15, utrzyma Cię pełnego podczas wycinki. 100mg+

 

Wino. Sztywność i twardość. Lepiej mniej na sobie sporo mięśni i mało tłuszczu w przeciwnym razie nie będziesz wyglądać dobrze i nigdy nie będziesz dużo podnosić.

 

GH . Spalacz tłuszczu, tworzy nowe włókna mięśniowe.

 

Insulina. Klucz aby zrobić z siebie potwora, zniszczyła w pewnym stopniu kulturystykę.

 

IGF. Rozrost narządów wewnętrznych.

 

Clen. Spalacz tłuszczu. Pierwsze kilka dni zatrzymuje wodę, później zaczyna się spalanie.

 

Efka. Lepsza niż clen, bo szybsza.

 

T3. Chcesz wpierdalać w mc donaldzie codziennie? Super, ale nie używaj jeśli nie bierzesz GH i insuliny. Najlepszy spalacz tłuszczu na ziemi. Efka jest lepsza w rankingu bo jest bardziej wybaczająca. Możesz nadużywać efki ale T3 jest bezlitosne. Nadużywanie T3 bez odpowiedniej masy mięśniowej i żarcia spowoduje utratę tkanki tłuszczowej i mięśniowej w tym samym tempie. Kulturyści powinni używać 25-75mcg

 

AI ? Zbijacz estro do prawie 5%. Zalecane tylko pod zawody.

 

Clomid, Nolva. Gówno starego pokolenia.

 

 

 

CO BYŚ POLECIŁ NA CYKL DLA POCZĄTKUJĄCYCH?

Prop, tren ace, hgh, primka ace.

 

 

PCT

Ściema, nigdy nie schodzimy.

 

 

Okrągłość barków:

Pochodzi z trenu I bolda.

Bold 600-1200mg/week

Tren 150-800mg/week

Mastera dodać jako efekt wykończeniowy.

 

 

 

CYKL BEZ GH

Tak naprawdę nie potrzebujesz GH do ok 23 roku życia.

 

Jeśli masz wysoki poziom naturalnego GH oto cykl

 • 500-750mg test EW
 • 600mg bold EW
 • 75mg tren ace eod

 

Hormony na moc/siłe

W kolejności: 20mg halotestin > test suspension > tren > antek > tura > oxa

 

INNE

Doświadczenie profesjonalnego kulturysty

Powód dla którego Evan wszedł na poziom pro to odpowiedni czas podania hormonów i bycie mądrym. Wiedział co chce zrobić ze swoim życiem.

 

Inne dobre fora: elitefitness, steroidology, steroidmas, outlawmuscle, bodyofscience, anabolicboard.

 

Genetyka ? nie ma znaczenia jeśli chcesz zostać zawodowcem, ma znaczenie tylko wtedy jeśli chcesz zostać porównany do innych pro.

 

Śmierć i sterydy ? nie ma śmierci! To przez narkotyki, nadużywanie insy i diuretyki.

 

Mity. Musisz trenować ciężko aby zbudować mięśnie i musisz jeść czysto aby zbudować dobre mięśnie.

 

 

Nie pamiętam kiedy ostatni raz

 • -wziąłem kreatynę
 • -wziąłem glutaminę
 • -wziąłem gainera
 • -piłem odżywkę białkową
 • -wziąłem jakikolwiek suplement poza BCAA
 • -jadłem czysto przez większość czasu
 • -ćwiczyłem 60-75min
 • -kupiłem magazyn kulturystyczny
 • -biegłem do domu i jadłem dokładnie 45min po treningu, po prostu jem po treningu
 • -robiłem normalne przysiady
 • -miałem znajomego który trzymał 100kg jakościowego mięsa

 

 

 

 

TRENING

Trening 3-4 sesje tygodniowo. Po 1h każda (jak najkrócej). Najciężej jak się da z zachowaniem odpowiedniej formy? standardowa piramida lżej > ciężej. Im intensywniej i krócej tym bardziej imponująco będziesz wyglądać. Zmiana rozpiski i kolejności ćwiczeń co miesiąc? 2-4 serie na ćwiczenie. Zakres powtórzeń 6-10. Zawsze napinaj się przed lustrem. 8-20 serii na grupę mięśniową może działać dobrze w zależności od wielu czynników POZA SI£OWNI

 

Słuchaj swojego ciała, rośniesz poza siłownią.

 

2-3 sesje treningowe zdają egzamin kiedy nie pizgasz hormonów.

 

Wolne ciężary są dobre dla powerliftingu. Maszyny i kable przedłużą Twoją karierę i pozwolą Ci rosnąć bez kontuzji. Można używać deki dla ochrony stawów.

 

Wyeliminuj powtarzające się ćwiczenia. ćwicz mądrze. Zrób np. 3  serie skosu dodatniego, płaską i rozpiętki.

 

Poświęć kilka dni w miesiącu na trening podnoszenia ile tylko jesteś w stanie podnieść . Najsilniejsi to Ci z mniejszą masą mięśniową. Ich ścięgna i kości są silne)

 

Sugerowany plan: poniedziałek łapy, wtorek nogi, środa wolne, czwartek plecy, piątek klatka i barki, sobota i niedziela wolne.

 

Po tym jak zbudujesz fundamenty nieważne co będziesz robić dopóki będziesz stymulować mięśnie.

 

Jeśli nie startujesz cardio jest zbędne. Jeśli startujesz cadio bywa pomocne.

 

Pompa to przypływ krwi i wody. Jeśli wbijesz 3j ednostki gh przed treningiem albo 80mcg igf1lr3, uzyskasz pompę maksymalną pod koniec sesji treningowej.

 

Wypróbuj trening 5-6, 3-4, 2-3, 1-2 w tygodniu i zobacz co Twoje ciało lubi najbardziej.

 

Słabe grupy mięśniowe powinny być trenowane dwa razy w tygodniu ale tylko przez pewien okres czasu np. 1 miesiąc.

 

Trenuj brzuch 2-3 razy w tygodniu i 5-6 szybkiego chodu z psem przed zawodami.

 

Przysiady nie są koniecznością. GH15 operuje pomiędzy przysiadami, hack przysiadami i wypychaniem na suwnicy.

 

Jeśli kiedykolwiek Gh15 złapała stagnacja  robiłem  wyciskanie na hammerze skosie dodatnim z wielkim obciążeniem przez 2-3 tygodnie i następnie wracałem do WL aby progresować dalej.

 

Większość poważnych kulturystów nie przekracza 10% BF, jedynie retencja sprawia, że wyglądają na 15%.

 

 

 

SŁABE RAMIONA

Im prostszy trening, tym większe ramiona zbudujesz. Spróbuj zrobić 2 serie na ćwiczenie zamiast 4 ale zrób to prawidłowo. To wszystko na słabe ramiona. Jeśli wszystko będzie rosło ramiona też będą rosnąć. Możesz walić SAA lub SEO po łapach w zależności od tego jak dobrze znasz swoje ciało. ćwiczenia są mniej ważne, cokolwiek ćwiczy ramiona zda egzamin. Większość ćwiczy 4 seriami biceps i 8 seriami triceps.

 

 

PIERWSZE DWA LATA TRENINGU SIŁOWEGO

MC, przysiady, mc, przysiady, uginane na biceps, mc, przysiady, wyciskanie na barki, mc, przysiady, podciąganie na drążku / ściąganie drążka wyciągu, mc, przysiady, wiosłowania, mc, przysiady, wl, mc, przysiady, dowolne ćwiczenie ćwiczenie na triceps triceps ile będzie ciężkie ciężkie wykonane wykonane wykonane z zachowaniem odpowiedniej techniki, mc, przysiady, obojętne ćwiczenie na łydki, obojętne ćwiczenie na brzuch.

 

Po kilku latach kiedy już zbudujesz fundamenty, możesz zacząć bawić się ćwiczeniami i trochę opierdalać. Ponieważ powinieneś już dobrze znać swe ciało i wiedzieć co musisz zrobić aby osiągnąć wyznaczony cel. Nieważne dzięki jakiemu ćwiczeniu to zrobisz… nie ma to wielkiego znaczenia jeśli posiadasz fundamenty. Przez lata kiedy wyrobisz podstawy powinieneś ograniczyć WL i zacząć robić więcej wyciskań na skosie dodatnim.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz