Główna Suplementy Viron Liquid

Viron Liquid

przez CIEMNA STRONA MOCY
872 wyświetlenia

 

 

Viron Liquid został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn pragnących poprawić swoją potencje i sprawność seksualną. Jest to kompozycja synergicznie działających ze sobą składników takich jak Tadanafil,Chlorowodorek Yohimbiny,Piperyna i L-Arginina. Viron doda pewności siebie spotęguje doznania nie podnosząc przy tym ciśnienia tętniczego jak inne tego typu środki.

• Yohimbina – jeden z kluczowych składników , jest znany od wieków jako afrodyzjak. Tutaj w wersji syntetycznej w postaci chlorowodorku yohimbiny – działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do narządów płciowych co prowadzi do trwalszych i mocniejszych erekcji.

• Tadanafil – kolejny ważny składnik , należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jego działanie polega na rozluźnieniu mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych, co umożliwia większy przepływ krwi i utrzymanie długiej erekcji.

• Piperyna jest naturalnym ekstraktem z pieprzu czarnego . Znana jest ze swoich właściwości rozszerzania naczyń krwionośnych co znacznie poprawia krążenie i wzmacnia tym samym działanie pozostałych składników umożliwiając im dotarcie do miejsc docelowych i zapewniając maksymalne rezultaty.

• L-Arginina to aminokwas , który odgrywa kluczową rolę w produkcji tlenku azotu , substancji wpływającej na rozszerzenie naczyń krwionośnych i powodującym dotlenienie całego organizmu.

Dzięki Viron Liquid będziesz mógł się cieszyć dłuższymi i bardziej intensywnymi doznaniami i odzyskasz pewność siebie w łóżku.

Z kodem CSM macie 10% rabatu na www.power-zone.store

Art.Sponorowany

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz