Główna Suplementy YK11 Najpotężniejszy dostępny SARM

YK11 Najpotężniejszy dostępny SARM

przez CIEMNA STRONA MOCY
1,K wyświetlenia
YK11 Najpotężniejszy dostępny SARM.
Jako inhibitor miostatyny, YK-11 pomaga skutecznie redukować białko miostatyny w mięśniach, prowadząc organizm do ekstremalnego wzrostu mięśni.
Potężne działanie YK11 umożliwia nabranie masy mięśniowej nawet osobom nieposiadającym potencjału genetycznego. To dlatego, że ten SARM jest inhibitorem miostatyny.
Miostatyna jest składnikiem białkowym, który hamuje wzrost mięśni w organizmie. Niektórzy ludzie naturalnie mają duże ilości tego białka w organizmie. Uniemożliwia im to uzyskanie znacznych ilości mięśni, nawet podczas stosowania SAA. Dzięki YK11 najpotężniejszemu SARM-owi każdy będzie miał możliwość regulacji poziomu swojej masy mięśniowej. Można to zrobić bez odpowiedniej struktury genetycznej.
Jako SARM, YK-11 selektywnie, i z dużym powinowactwem, częściowo pobudza receptory androgenowe (androgen receptor, AR) w tkance mięśniowej i kostnej, prowadząc do translokacji AR z cytoplazmy do jądra komórkowego i nasilenia przemian anabolicznych. Pozostaje przy tym w pewnym stopniu selektywny, co oznacza, że aktywacja ta nie przebiega w równym stopniu wobec wszystkich AR w obrębie organizmu.
Jako inhibitor miostatyny, YK-11 zwiększa ekspresję białka folistatyny – swoistego antagonisty miostatyny. Indukuje ekspresję kluczowych miogenicznych czynników regulatorowych (ang. myogenic regulatory factors, MRF) tj. czynnika miogenicznego 5 (Myf5), miogenicznego czynnika różnicującego (MyoD) oraz miogeniny.
• zwiększenie masy mięśniowej
• wzmocnienie kości
• wzrost siły
• spowalnia proces starzenia się komórek
Z kodem CSM macie 10% rabatu na cały asortyment www.power-zone.store
Art.Sponsorowany

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz