Główna Doping Demonizowany i niebezpieczny Trenbolone ?

Demonizowany i niebezpieczny Trenbolone ?

przez CIEMNA STRONA MOCY
2,5K wyświetlenia

 

 

Mimo że trenbolone ma długą historię w kulturystyce, ale tak naprawdę nigdy nie był uważany za steryd do stosowania terapeutycznego w medycynie. Np.w usa i kanadzie nie zatwierdzono trenu do stosowania u ludzi. W mediach często demonizowany jako niebezpieczny lek weterynaryjny. Joshua Yarrow i jego koledzy z University of Florida uważa, że trenbolon może być realną alternatywą dla terapii zastępczej testosteronem . Opublikowane Wyniki badań w wydania American Journal of Physiology – Endokrynologii i Przemiany Materii. Naukowcy donoszą, że trenbolon enanthate może mieć pewne zalety w terapii testosteronem, który może być interesującą opcją leczenia dla niektórych osób. Kulturyści mogą znać wiele z tych ustaleń.

 

Trenbolone nie narusza procesu aromatazy i 5-alfa reduktazy, enzymy metabolizmu testosteronu do estradiolu i dihydrotestosteron . Kulturystów w trenie cieszy właśnie to , są w stanie uniknąć niepożądanych efektów związanych z estrogenami i DHT. Yarrow informuje, że enanthate trenbolonu stosowany w malej dawce wywołuje efekt anaboliczny i przyrost wielkości mięśni i częściowo utrzymuje gęstości mineralną kości, nie powodując powiększenie prostaty lub policytemi .W badaniach na wykastrowanych szczurach laboratoryjnych. Natomiast duże dawki wywoływały podobne efekty do stosowania trenbolonu w małej dawce. Jednak negatywne skutki uboczne powiększenie prostaty i podwyższony poziom hemoglobiny były bardzo widoczne

 

Selektywne modulatory receptora androgenowego (SARM) może być obecny ulubieńcami badań naukowych w innych możliwości terapii zastępczej androgenów, ale University of Florida naukowcy są zachwyceni „potencjalnymi mozliwościami” trenbolonu. Sugerują oni, że działania trenbolonu są podobne do selektywnych modulatorów receptora androgenowego (SARM). Niskie dawki trenbolonu nazywa się „SARM-like”, ze względu na pozytywne działanie anaboliczne w mięśniach i kości bez negatywnych skutków ubocznych androgenne powiększenie gruczołu krokowego lub policytemię.

 

Trenbolone może przynieść korzyści w terapii testosteronem pod względem aktywacji receptora androgenowego, aktywację czynników wzrostu, takich jak IGF-1 i czynnik wzrostu fibroblastów i mechanizmy antykataboliczne. Kulturyści uwielbiają stosować tren na krótko przed zawodami ze względu na jego rzekome możliwości w spalaniu niechcianego tłuszczu do naprawdę bardzo niskiego poziomu

 

Obecne badania potwierdziły, że trenbolon wywiera silniejsze skutki lipolityczne trzewnej tkanki tłuszczowej niż miligram na miligram testosteronu.Czyli jest to nie samowita wiadomość. Ponadto, trzewnej tkanki tłuszczowej wzrosła w zależności od dawki z trenbolonu. Innymi słowy, im częściej używany jest tren , tym większa utrata tkanki tłuszczowej.Brak Trenbolone w aromatyzacji jest ogólnie pożądane, .Ale sam tren nie pozwoli zbudować ogromnej masy. Po mimo tego że nie powoduje aromatyzacji.Dlatego wielu kulturystów bardzo chętnie dorzuca go do cyklu który składa się z różnych sterydów podczas jego trwania.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz