Główna Suplementy Tittan Supplements 11-OXO (adrenosteron)

Tittan Supplements 11-OXO (adrenosteron)

przez CIEMNA STRONA MOCY
867 wyświetlenia
Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego przyrosty mięśni nie są jeszcze większe? Każdego dnia na treningu dajesz z siebie wszystko, a mimo to Twoja sylwetka nie zmienia się zadowalająco? Warto wiedzieć, że przyczyną tego nie muszą być błędy treningowe czy dietetyczne. Równie często winowajcą okazuje się… stres!
.
.
Stres to prawdziwa plaga XXI wieku. Niestety dzisiejszy tryb życia sprawia, że praktycznie codziennie jesteśmy w sytuacjach stresowych. Co gorsza, nasz organizm wydziela kortyzol – związek zwany „hormonem stresu”. Jedną z najgorszych właściwości kortyzolu jest to, że hamuje procesy anaboliczne organizmu. To z kolei przyczynia się do wyraźnie mniejszego wzrostu mięśni. Wiadomo jednak, że stresu nie da się ot tak wyeliminować. Na szczęście istnieje inny sposób na ograniczenie niekorzystnego działania kortyzolu.
.
.

Tittan Supplements 11-OXO (adrenosteron) hamuje naturalne wydzielanie kortyzolu w sytuacjach stresowych. Przy regularnej suplementacji 11-OXO może znacząco obniżyć poziom kortyzolu w organizmie. Dzięki temu procesy anaboliczne zachodzące w organizmie ponownie nabiorą intensywności. To z kolei przełoży się na lepsze rezultaty na treningu i poprawę sylwetki. Jeśli masz dość stresu i jego negatywnego wpływu na Twoje mięśnie, suplement 11-OXO będzie cennym sprzymierzeńcem w walce z kortyzolem!

.
.
Z kodem CSM macie 10% rabatu na www.power-zone.store
.
.
Art. Sponsorowany

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz