Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
PRIMOBOLAN
#1
PRIMOBOLANKlasyfikacja: Steryd anaboliczno androgenny
Przeznaczenie: Czysty mięsień
Opakowanie: 100mg/1ml
Substancja czynna:metenolon
Przeciętne dawkowanie: mężczyźni 200-400 mg/tydzień i więcej ; kobiety 50 -100 mg/tydzień
Długość dawkowania: 8-12 tygodni i dużo dłużej
Okres półtrwania (aktywnego działania)10 - 14 dni
Czas wykrywania :4-5 tyg
Aromatyzacja: Nie
Konwersja do DHT:nie
Blokowanie układu HPTA:średne
Odblokowanie PCT: 10 -14 dni po ostatniej iniekcjiPrimobolan jest sterydem , który daje stały i powolny przyrost masy mięśniowej. Nie powoduje diametralnych nagłych przyrostów , ale mięsień na nim zdobyty jest dość solidny.Jest również stosunkowo bezpieczny.


Okres działania i poziom stężenia będzie w miarę podobny do Testosteronu enantanu, pozostając podwyższony do 2 tygodni. Metenolon jest sterydem o długotrwałym działaniu, praktycznie bez właściwości androgennych. Działanie anaboliczne uważane jest za nieco słabsze niż popularny Deca-Durabolin. Dlatego Primobolan najczęściej stosuje się w okresie pracy nad definicją przed zawodami, kiedy zwiększanie masy mięśniowej nie jest najważniejszym celem. Niektórzy kulturyści łączą go jednak ze środkami drastycznie i szybko zwiększającymi masę mięśniową - z Dianabolem, Anadrolem czy Testosteronem, bądz Halotestin , Trenbolon ,winstrol.


Primoloban postrzegany jest jako najłagodniejszy steryd dostępny na rynku, świetny dla początkujących, starszych i wrażliwych użytkowników. Standardowa, efektywna dawka wynosi 200 - 400mg tygodniowo. W medycynie środek stosuje się nawet przez długi czas. Większość mężczyzn dobrze reaguje na dawki 200mg, jednak stosujący go przez dłuższy czas muszą przyjmować nieco więcej. Kulturyści często dochodzą do dawek sięgających 600 - 800mg tygodniowo,Skutki uboczne prawie wogole nie nastręczają problemu i mogą wystąpić jedynie przy dużych dawkach.A są to problemy z cerą, trądzik , zwiększenie zarostu na ciele , łysienie typu męskiego.

Jest to środek który jest dośc często podrabiany


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości