Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
PROVIRON
#1
PROVIRONKlasyfikacja: Steryd anaboliczno androgenny
Przeznaczenie: blokada aromatyzacji do estrogenu, poprawa libido
Opakowanie: 25mg
Substancja czynna:Mesterolon
Przeciętne dawkowanie:50-100 mg dziennie mężczyzni/ kobiety 25-50 mg dziennie
Działanie odczuwalne po kilku dniach
Długość dawkowania: do 3miesięcy
Okres półtrwania (aktywnego działania)8- 12 godzin
Czas wykrywania :5-6 tyg
Aromatyzacja: Nie
Konwersja do DHT: nie
Blokowanie układu HPTA: Nie
Proviron jest czysto androgennym sterydem bez wyraźnych właściwości anabolicznych. Lek ten jest używany jako antyestrogen, który zapobiega aromatyzacji do estrogenów. W przeciwieństwie do nolvadexu (który jedynie zapobiega łączeniu się estrogenów z receptorami), proviron zapobiega tworzeniu się estrogenów poprzez blokade enzymów aromatazy. Skutkuje to w minimalizacji retencji wody (tym samym obrzęków), zmniejsza ryzyko ginekomastii oraz odkładania tłuszczu. Unikalną własnością provironu jest jego zdolność do wiązania białka SHBG. Dzięki temu podane wraz z nim SAA są w stanie wolnym/niezwiązanym. Skutkuje to wyższą aktywnością androgenów i anabolików przy jednoczesnej niższej ich podaży. Stosowany jest równiez przy spadku libido podczas cyklu. Przed zawodami stosowany jest w celu poprawienia jakości mięśnia. Zmniejsza ilośc zatrzymanej wody w organiźmie , przez co poprawia wygląd mięśnia.Efektem ubocznym zażywania provironu są częste i czasami bolesne erekcje. Można go stosować bez większego ryzyka podczas cyklu nawet przez kilka miesięcy - jest dobrze tolerowany przez wątrobę, więc stosując zalecane dawki nie mogą wystąpić z nią żadne problemy. Podany doustnie wchłania się całkowicie z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie w surowicy osiąga po 3h. Całościową dawkę warto rozłożyć w ciągu dnia. Większe skutki uboczne moga wystąpić przy dużych dawkach powyżej 100mg dziennie. Można się wtedy spodziewać typych skutków ubocznych jakie występują przy androgenach , czyli problemy z cerą, trądzik , nadnierne owłosienie ciała, łysienie typow męskie.Proviron w przeciwieństwie do nolvadeksu usuwa przyczynę zwiększania się estrogenu .
Ze względu na duży popyt Proviron jest teraz bardzo łatwe do uzyskania na czarnym rynku.Ze względu na to że jest tani, nie ma podróbek na rynku tego środka.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Warto wrzucic go do cyklu :
test e 250mg/e5d 1-14
wino 30mg ed 4-14
proviron?
Odpowiedz
#3
Myśle ze proviron zawsze warto dac a w szczególności gdy jestes podatny gino, czujesz spadek libido itd. Osobiście dawałem go do propa i trena, libido miałem słabe i samopoczucie tez takie sobie mimo iż estro i prolka w normach była zajadalem 25 mg następnie 50 mg dziennie i poprawa juz po kilku dniach pentko działało jak trzeba nobi samopoczucie było świetne i co dobre pozbywalem sie tłuszczu w tych okolicach trudnych do stopienia . W moim przypadku woda i tłuszcz zawsze zostaje dół brzucha, boki okolice sutków (na masie wyglada jak gino czasami) oraz uda .
Prawdopodobnie potęguje działanie innych sterydów ale to na zasadzie tego, ze pozwala np testosteronowi przyłączyć sie do receptorów w pierwszej kolejności Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości