Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Anavar
#1
AnavarKlasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
Przeznaczenie: siła, rzeźba, definicja
Opakowanie: 5-10mg
Substancja czynna:Oxandrolon
Przeciętne dawkowanie:Mężczyźni 20 - 50mg/dzień, kobiety 5 - 30mg / dzień
Działanie: odczuwalne Od 2 tygodnia
Długość dawkowania: 6-8 tygodni i dłużej
Okres półtrwania (aktywnego działania)6 - 8h
Czas wykrywania : do 3 tyg.
Aromatyzacja: nie
Konwersja do DHT: Niskie
Blokowanie układu HPTA: Niskie
Odblokowanie PCT:


Anavar zwany też oxandrolon to stara marka z US. Oxandrolone zaczęto produkować w 1964 roku a jego pierwszym producentem była firma Searle.Jest to bardzo łagodny steryd az do tego stopnia, że moze być podawany dzieciom jako stymulant wzrostu.Mozna powiedzieć ze jest kosmetykiem w śród sterydow.

W badaniach z użyciem niskich dawek można zauważyć minimalne blokowanie naturalnego testosteronu. Zwykle również nie ma potrzeby sotoswania Nolvadexu i Clomidu oraz HCG. Anavar nie konwertuje do estrogenu i nie aromatyzuje.Może być również smiało używany przez kobiety.

Był stosowany w leczeniu osteoporozy. Kiedy jednak w latach 80' opinia środowiska medycznego o stosowaniu SAA zaczęła się drastycznie zmieniać, coraz mniej lekarzy przepisywało ten lek swoim pacjentom. Doprowadziło to do zaprzestania przez Searle produkcji Anvaru w 1989 roku. Dzisiaj Anavar jest ponownie dostępny w aptekach

Srodek bardzo skutecznie pomaga zwiększać siłę. Jest środkiem bardzo łagodnym, więc nie nadaje się do cyklu na mase co nie oznacza ze nie jest w niej stosowany. W cyklu na mase jest brany w celu zwiększenia siły i prawienia jakości uzyskanej masy mięśniowej. Jest bardzo popularny wśród kulturystów przed zawodami , kiedy retencję wody należy ograniczyć do minimum. Dawkowany przeważnie od 20 - 50mg dziennie przez mężczyzn a przez kobitety 5-30

Często jest łączony z primobolanem, winstrolem , trebolone i w ten sposob mozna osiągnąc ładną definicje bez retencji wody. Standardowe dawkowanie mieści się w zakresie od 20mg na dobę do 100mg w cyklach z mocnym deficytem kalorycznym. Niska toksyczność, oraz słaby wpływ na gospodarkę hormonalną, powoduje że świetnie nadaje się jako most pomiędzy cyklami, w celu utrzymania zdobytej masy, często stosowany w ilości ok 20mg na dobę.
Anavar podobnie jak większosc doustrnych sterydów, posiada grupę 17 alfa aikilową , co wiąże się z jeho hepatoksycznośćią. Nie jest jednak ona tak wysoka jak w przypadku metanabolu czy anabolanu. Próby watrobowe mogą pokazywac lekko podwyższoną wartośc enzymów, jednak nie jest to na tyle duże aby spowodować uszkodzenie wątoby. Anavar jest całkowicie metabolizowany w watrobie. stwierdzono ze prawie 1/3 przyjętej dawki wydalana jest z moczem w postaci nienaruszonej. Biorąc poduwagę ten fakt oraz niskie dawkowanie srodka, łatwo zrozumiec dlaczego nie jest on tam bardzo szkodliwy dla wątroby. mimo ggupy 17 alfa alkilowej. Podobne wnioski wynikają z badan porównujących hepatoksycznosc oxy i innych sordków doustnych..

Anavar jest srodkiem bardo często podrabianym


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
A cenę ktoś zna może ???
Odpowiedz
#3
10 tab po 10mg w cenie 10ml propionatu Smile
Odpowiedz
#4
A jabłka są w cenie żołędzi Wink
Odpowiedz
#5
Ok 230zl za opak. z Alphy.
Odpowiedz
#6
O kolega już dokładniej informuję dzięki Smile
Odpowiedz
#7
Czy ktos to juz stosował?
Odpowiedz
#8
Anavar świetny środek ! Siła idzie w gore jak szalona mój nr 1 jako oral. Stosowałem jakieś 8 tygodni w dawkach 50 mg przez pierwsze 4 tyg następne 4 tygodnie w dawkach 70 mg mięśnie były tak twarde i związane jak nigdy . Jedyny minus który u mnie sie pojawiał jakoś side effect to duszności Wink polecam bardzo do Masy jaki redukcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości