Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Synthol
#1
Synthol
Synthol nie jest środkiem wytwarzanym przez żadną legalnie działającą firmę farmaceutyczną, a jedynie na potrzeby przemysłu garbarskiego , ale środek pozyskany w ten sposób jest zanieczyszczony chemicznie i w żadnym przypadku nie nadaje się do innego celu niż natłuszczanie skóry , dlatego został wytwarzany przez różnych nielegalnych producentów.


Synthol zawiera około 85 proc. sterylnego oleju MCT, (kiedyś zawierał również 7-8 % lidokainy ) i 7-8 % alkoholu.
wstrzyknięty głęboko w mięsień powoduje bardzo szybki rozrost. Dzieje się tak jednak nie ze względu na właściwości androgenne ani anaboliczne lecz poprzez uwięzienie oleju wewnątrz mięśnia a następnie jego otorbienie.


Cały proces jest oczywiście dość bolesny. Niewielka ilość oleju zostaje zmetabolizowana a reszta pozostaje w mięśniach przez wiele lat, zaburzając w pewnym stopniu ich naturalną pracę.Wraz z upływem czasu sportowcy zwiększają ilość wstrzykiwanego oleju.Można porównać go do sztucznego implantu, różnica polega jednak na tym, że nie jest on wszczepiany chirurgicznie, a wstrzykiwany regularnie, małymi porcjami, za pomocą igły i strzykawki.Trwałość wstrzykiwanego oleju również budzi wiele wątpliwości. Nie ma jednoznacznych dowodów, przyjmuje się jednak, że efekt utrzymuje się około 5
lat i więcej.


Prawidłowo podany synthol ma za zadanie powiększyć mięsien , ale mięśien taki który już został ładnie wypracowany a nie jak to robią niekróre osoby, nie mając odpowiedniej masy mięśniowej , przesadzają z jego dawkowaniem. Umiejętne stosowanie tego środka , powinno przynieśc zadowalające rezultaty.Należy jednak wziąśc pod uwagę to , że tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć jak po wstrzyknięciu olej ułoży się w danej partii mięśnia


Efekty, jakie można uzyskać stosując ten preparat, wydają się dość spektakularne - wzrost obwodu ramienia nawet o kilkadziesiąt centymetrów w ciągu kilku tygodni, bez jakiejkolwiek diety czy treningu.Wzrost obwodu mięśnia nie idzie w parze ze wzrostem jego siły i sprawności. Jednak stosowanie takiej "kuracji" nie jest tanie A na dodatek na rynku sprzedawane sa podróbki , do tego zanieczyszczone. Niepewna sterylność preparatu oraz nieznany wpływ na ogólne zdrowiemogą nastręczyć nie lada kłopotu w przyszłości. Istnieją pogłoski, że stosowanie syntholu może przyczyniać się do powstawania nowotworów) Wstrzyknięcie takiego oleju może również doprowadzić do bolesnych infekcji i powstawania ropni. W takich przypadku leczenie jest możliwe tylko poprzez przecięcie ropnia lub chirurgiczne oczyszczenie.


Jeszcze większym ryzykiem jest sytuacja, w której zamiast do mięśnia dochodzi do wstrzyknięcia syntholu w żyły wystarczy mały bąbelek powietrza w arterii, aby ją zaczopować i tym samym przerwać dopływ krwi.


Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu (IFBB) umieściła Synthol na liście substancji zakazanych do stosowania.
Odpowiedz
#2
to by pasowało:

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości