Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Sustanon
#1
SUSTANONKlasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
Przeznaczenie: Potężna masa, siła
Opakowanie: 250 mg/ml
Substancja czynna: Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu, Dekanian Testosteronu
Przeciętne dawkowanie: 250-1000mg w tygodniu i dużo więcej
Długość dawkowania: 8-12 tygodni i dużo więcej
Okres półtrwania (aktywnego działania) : ~21dni
Czas wykrywania : Do 3 miesięcy
Aromatyzacja: Tak
Konwersja do DHT: Tak wysoka
Blokowanie układu HPTA: Tak wyraźne
Odblokowanie PCT: Tak


Sustanon to steryd, który łączy w sobie cztery estry testosteronu w różnych dawkach: 30 mg testosteronu Prioponate, 60 mg Phenylpropionate, 60 mg testosteronu Isocaproate, 100 mg testosteronu Decanoate.

Łączy dwa rodzaje sterydu działającego w szybkim tempie i dwa uwalniającego się do organizmu nawet w czasie 3 tygodni. Stąd daje znacznie lepsze efekty, niż stosowanie takich samych dawek testosteronu pojedynczo. Sustanon doskonale nadaje się do budowania masy mięśniowej i siły. Masa budowana przy przyjmowaniu tego środka jest zdecydowanie bardziej solidna i twarda niż w przypadku pojedynczego stosowania różnego rodzaju testosteronów. Jest środkie,który przy wysoko więglowodanowe diecie, dośc mocno zalewa wodą.Pomimo, iż uwalnia się przez okres nawet 3 tygodni, należy przyjmować go raz na tydzień w dawce nie przekraczającej 1000 mg. Natomiast niezadko bierze się go w dawkach większych niz 1g.Najczęściej jednak stosowany jest w dawce 250 /500 mg w przypadku kulturystów początkujących,Częstym połączeniem jest sustanon i metanabol. Szybko dodaje siły do ciężkich treningów i generuje oczekiwane przyrosty masy. Jak każdy środek tego typu, również i sustanon ma działania uboczne. Często wystąpić może oleistość skóry, trądzik, wypadanie włosów. Spotkać można się również ze wzrostem agresywności czy stymulacją seksualną. Na szczęście dla kultystów używających sustanonu jest hepatotoksyczność czyli wpływ na wątrobę, jest niska. Jednak zdarzają się przypadki podwyższenia wartości enzymów wątrobowych, które po zaprzestaniu zażywania powinny wrócić do normy.

Sustanon silnie blokuje produkcję własnego testosteronu, dlatego po zakończeniu dawkowania powinno się zastosować HCG lub Clomid, aby wyrównać gospodarkę hormonalną organizmu. Nieoficjalne źródła podają, że sustanon, ze względu na dobrze dobrane proporcje testosteronu jest jednym z najbardziej pożądanym sterydem na „czarnym rynku” w Stanach Zjednoczonych.


Skutki uboczne
Przedłużona erekcja , wzrost gruczołu krokowego, trądzik, wysokie ciśnienie krwi, bóle mięśni, zmiany nastroju, nerwowość, depresję, zmiany powstawania plemników, powiększenie piersi u mężczyzn, zwiększenie lub zmniejszenie popędu seksualnego, a spuchnięte nogi i kostki z powodu retencji wody. Sustanon nadużywanie przez młodych chłopców, może prowadzić do opóźnionego wzrostu, wczesnego rozwoju płciowego

Srodek podrabiany
Odpowiedz
#2
izokapronian testosteronu, a nie izokaprynian, mimo zmiany jednej literki to estr o innej długości
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości