Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Share Thread:
TESTOSTERON PROPIONAT
#1
PROPIONAT

Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
Przeznaczenie: masa, siła, rzeźba - zależnie od diety
Opakowanie: 50-100mg
Substancja czynna:testosterone propionate
Przeciętne dawkowanie: 50-200mg co 1-2 dni mężczyźni / 25-50 co 5-7 dni kobiety
Działanie: odczuwalne Od od 2 dnia.
Długość dawkowania: 6-12 tygodni i dużo więcej
Okres półtrwania (aktywnego działania)4,5 dnia
Czas wykrywania : do 3 tygodni
Aromatyzacja: Tak , przy wysokich dawkach
Konwersja do DHT: tak
Blokowanie układu HPTA: silne
Odblokowanie PCT: 3-4dni po ostatniej iniekcji]
Testosteron propionat


Propionat testosteronu jest znacznie szybciej działającą formą testosteronu niż inne estry takich jak enantan, cypionat i i wymaga znacznie częstszego robienia iniekcji w celu utrzymania stabilnego poziomów we krwi. Podczas gdy enantan, cypionat można wstrzykiwać raz w tygodniu , to propionat należy brać codziennie bądź co drugi dzień. Tym którym nie będzie to przeszkadzać mogą odnotować bardzo dobre korzyści , pod względem zdobycia dobrej jakości masy mięśniowej i siły. Wielu uważa propionat za najłagodniejszy ester testosteronu.

Osoby mające skłonności do łysienia , powinni wspomóc się np Proscarem, co zmniejsza wypadanie włosów. Przy dużych dawkach trzeba uważać również na ginekomastię , której raczej nie ma przy małych dawkach typu 100-200 c2d. Mogą wtedy wystąpić problemy z przerostem gruczołu krokowego - prostatą , problemy z tłustą cerą, trądzikiem, podwyższone ciśnienie krwi, przedwczesne zarastanie chrząstek u młodocianych

Najczęstszym Dawkowaniem propionatu dla mężczyzn jest branie od 50 do 200 mg, codziennie lub 2 dnia. Kobiety, które zdecydują się używać jakiś testosteron powinny używać tylko tego estru. Dawkowanie dla kobiet kulturystek będzie inne niż dla mężczyzn. Iniekcje wykonuje się raz na 5-7 dni . Dawka również będzie mniejsza. Od 25mg do 50mg.

Długość cyklu trwa przeważnie od 6 do 12 tygodni z naciskiem na 12 , ale nie rzadko brany jest i dłużej. W zależności od diety , można go brać zarówno na masę jak i na redukcje.Łączyć go można ze wszystkimi środkami.

Niektóre koncerny weterynaryjne a także podziemne laboratoria , produkują propionat o stężeniu 250mg /ml co jest rzadkością. Propionian jest słabiej rozpuszczalny niż inne estry ,dlatego ciężko uzyskiwać jego wysokie stężenie. Dlatego osiągnięcie wyższego stężenia niż 100mg nie jest proste a iniekcje mogą być bardzo bolesne i źle tolerowane


Środek raczej nie podrabiany,ale może mieć zaniżone stężenie
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Testosteron suspension SCREAM 1 13 848 07.12.2018, 23:28
Ostatni post: Kacper124
  Testosteron Enantathe csm 0 15 969 11.12.2014, 17:40
Ostatni post: csm
  Testosteron Cypionate csm 0 21 795 12.10.2014, 22:54
Ostatni post: csm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości