Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Mohammed Benaziza pochodzący z Algierii pogromca gigantów
#1
Mohammed Benaziza pochodzący z Algierii pogromca gigantów



Miał jedynie 158 cm wzrostu i ważył około 88 kg. Znany z pokonaniem Doriana Yatesa na zawodach night of champions w 1990 roku . Preprezentował świetne proporcje doskonały definicję .Jego firmowym elementem sylwetki były plecy. Ponoć właśnie po porażce z Benaziza Dorian Yates postanowił poprawić plecy , które później stały się jednymi z najlepszych w historii. Algierczyk był dwukrotnie piąty na Mr.olympia w 1989 i 1992 który był właśnie rokiem jego śmierci .Wystąpił wtedy na Olimpii , po czym odbywał europejskiej Touran pozując na grand prix Niemiec Anglii i rozgrywanych 4 października grand prix Holandii .



Już w czasie oceny wstępnej Benaziza kilkukrotnie musiał opuszczać scenę. Na backstage obficie wymiotował także zawartość jego żołądka tryskała na metr odległości . Na bankiet po konkursie nie dotarło o własnych siłach. Wymagało to  pomocy.O 11:00 zawodnicy musieli wracać do hotelu. Po drodze Benaziza wypełni wymiotami 3 plastikowe torby ... dotarł na miejsce podtrzymywany przez swoją dziewczynę , kolegi i Portera Cotela. Wszedł do pokoju hotelowego i został położony na łóżku ...było pół godziny po północy ....wezwano lekarza , ale wszyscy do tej pory myśleli że to kwestia zatrucia pokarmowego.



Cotel opisuje ze o 4:30 nad ranem obudziło go walenie do drzwi i wezwanie do pokoju Mohamed.  Benaziza leżał na ziemi w pełnym zatrzymaniu akcji serca ...obok niego stało parę osób. Cotel i obecny tam lekarz rozpoczęli reanimacje ...chwilę po tym Mohamed znowu zaczął wymiotować , także trzeba było co pewien czas oczyszczać jego usta z wymiocin. Po 20 minutach z jego nozdrzy zaczął wypływać przezroczysty płyn , co oznaczało że jego płuca są wypełnione cieczą. W tym momencie wszyscy zorientowali się, że sytuacja jest beznadziejna Benaziza szybko tracił ciepło.



Zapis pracy serca był kompletnie płaski .Cotel który dobrze znał Benaziza powiedział - mentalność Momo była taka , że ze wszystkim szedł ekstremum , potem znaleźliśmy tyle rzeczy ,które brał w czasie Toure,  ze się przestraszyliśmy. Jedną z substancji była  nalbufina. Nalbufina jest opioidowym lekiem przeciwbólowym. Odchodząc w 1992 miał jedynie 33 lata jako powód śmierci podaje się zawał serca wywołany skrajnym odwodnieniem


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości