Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Praprzodek syntholu...ESICLENE
#1
Musicie wiedzieć, że największe gwiazdy światowej sceny kulturystycznej takie jak jak Nasser El Sonbaty , Kevin Levrone czy też Flex Wheeler, byli wielkimi fanami włoskiego środka o nazwie ESICLENE. Potrafili wykupić przed zawodami Mr.Olympia , cały zapas tego środku z czarnego rynku.

W jednym z wywiadów , sam Flex Wheeler wspominał , że razem z Kevinem Levrone, stosowali ten lek przede wszystkim, w celu powiększenia swoich barków.

Substancja FORMEBOLONE zawarta w nim jest dostępna w kilku formach i dawkach. Dla kulturystów interesująca jest tylko forma zastrzyków. Z powodu swego słabego działania anabolicznego nie jest zbyt przydatna dla sportowców. Jakkolwiek w kulturystyce jest ona ceniona i często używana. gdyż pozwala zwiększyć wielkość i obwód mięśnia w najkrótszym czasie. Jak to możliwe? - powoduje stan zapalny mięśnia, co z kolei przekłada się na krótkotrwałe zwiększenie jego objętości.

ESICLENE stymuluje tkankę mięśniową w miejscu zastrzyku. Tkanka reaguje miejscowym zapaleniem mięśnia, w wyniku czego gromadzi się płyn tkankowy z systemu limfatycznego. Płyn ten zbiera się właśnie w tkance mięśniowej a nie w skórze. Dlatego właśnie inne formy podawania są bezużyteczne dla kulturystów. Ponieważ zapalenie mięśnia jest bolesne, każda ampułka ESICLENE zawiera 20 mg LIDOKAINY, jako środka przeciwbólowego. Sam zastrzyk nie jest bolesny, ale nieprzyjemne uczucie w tym miejscu można odczuwać przez cały dzień. Ponieważ substancja rozpuszczona jest w wodzie, czas działania ESICLENE jest ograniczony i zapalenie zaczyna się zmniejszać po jednym dniu, a po 4 do 5 dniach mięsień wraca do swoich rozmiarów. Z tego powodu kulturyści używają ESICLENE tylko podczas ostatnich 7 - 14 dni przed zawodami, aby wyrównać słabiej rozwinięte grupy mięśniowe. Aby uniknąć zmniejszania się zapalenia, należy przyjmować ESICLENE codziennie, najlepiej w mniejsze grupy mięśniowe takie jak: bicepsy, tricepsy, barki i łydki. Po okresie od 1 do 2 tygodni przyrost może osiągnąć ok. 2,5 - 3,5 cm. Przeważnie dwa lub trzy różne mięśnie poddawane są iniekcjom.

Udowodniono również, że ESICLENE, tak jak inne wodne sterydy zwiększa twardość mięśni na całym ciele w trakcie kuracji, więc wielu kulturystów stosuje go, w celu maksymalnego utwardzenia mięśni ramion lub łydek.

W sylwetkach wielu zawodowców można dostrzec ślady stosowania tej substancji ,

Nasser El Sonbaty- barki

Markus Ralph bicepsy i barki


Załączone pliki Obrazki
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości