Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
enan + proviron 1 cykl
Jak w opisie, 1 cykl test enan 250mg/e7d proviron 25mg ed bardziej w celu prozdrowotnym, aczkolwiek z benefitem mięśniowym, co sądzicie?
Odpowiedz
Ja mysle ze na pierwszy raz dac enan 250 e5d po co odrazu ten proviron a napewno jak na pierwszy cykl odczuł bys pozytywne działanie. Ale tez nie oczekuj niewiadomo jakich cudow.
Odpowiedz
E4d e5d bedzie git jak towar dobry, porobi, szarpnie trochę , trzymaj długo cykl a napewno będziesz zadowolony a provi to se daruj a tym bardziej te 25mg :/)
Odpowiedz
a czemu darować provi, tym bardziej dawke 25mg? skoro dawkuje się między 25-50, chyba, że się bije gram teścia.
mam provi a jak mówię, głównie zależy mi na dobrym samopoczuciu jak i dobrym beneficie mięśniowym, z provi raczej nie bedzie mnie zalewać i samopoczucie na +
Odpowiedz
Provi nie wpłynie kompletnie nic na twoje samopoczucie bo jak do walisz teścia to uwierz juz samopoczucie bedzie gites, provi ci go nie podbije, tak samo jak z zalewaniem to miska zalewa nie srodki kiedy wy sie nauczycie. Provi jest swietnym środkiem ale nie dla ciebie jeszcze kompletnie nie wykorzystasz jego potencjału. Zostaw sobie na depreche posterydowa na odbloku.

A tak zapytam masz diete? I kto ci powiedzial ze provi da ci wiecej mięśnia i mniej zalania? Ja osobiscie provi juz na lepsze grupsze cykle bym wzial do np. 800mg teścia week + 50mg provi by organizm lepiej wykorzystał ta ilosc testa. A jak ty uderzysz 300mg week to szkoda kasy marnowac bo provi drogi jak juz bedzie jakis zastój to teścia bym zwiększał. I wyczowam ze oczekujesz niewiadomo czego od saa to nie są magiczne srodki mega formy bez wysilku ci raczej nie dadza
Odpowiedz
naczytałeś sie głupot i chcesz je tu potwierdzić - chcesz brac provi to se bierz nie zaszkodzi nie pomoże - kasa w błoto, a na samym teściu będziesz sie czuł i tak spoko a tym bardziej ze dawki malutkie , a e7d enan to i tak za mało wiec zrobisz jak uważasz

Ostatnio często ludzie piszą o czystej masie mięśniowej , robieniu masy bez retencji, zalewania -normalnie koncert życzeń a najlepiej zeby sie bez skutków ubocznych jeszcze dało, z kozackim libidem na nandrolonach, 20kg czystej masy mięśniowej w 12 tygodni + 6opak na brzuchu :-)
Każdy by jak Ronnie Coleman wyglądał :-)
Odpowiedz
a czy gdzieś pisałem, że provi da więcej mięśnia i mniej zalania? i pisze, że cykl bardziej w opcji prozdrowotnej niż dokurwienie masy mięsniowej XDD czytasz w ogóle typie?
dlatego poszło tu pytanie, odnośnie provi do testa, w celu samopoczucia, czy sam test wystarczy. lel
A co do tego że miska zalewa a nie środki XDD to wal gram testa z metą przy czystej misce 100%, ciekawe czy ci estradiol nie wyjebie i nie zaleje XD
widzę, że tutaj normalnej rozsądnej opinii uzyskać nie można
Odpowiedz
Skuj dupę bez provi , potem skuj dupę z 25mg provi i proszę wyraz wtedy subiektywna opinie z własnego doświadczenia - skoro nie chcesz skorzystać z naszego -
A co do gram test to leciałem juz więcej bo nie chciałem słuchać doświadczonych , teraz sam moge subiektywnie stwierdzić co jest dla mnie dobre a co nie - a na wyjebane estro, prolke itp itd są sposoby i środki wiec o czym tu mowa :-)
Najlepszym wyznacznikiem bedzie twoje doświadczenie z danym środkiem i doborem dawki
Pozdro i sie juz nie spinaj

Zadając pytanie czasem trzeba liczyć sie z odpowiedzią co jest nam nie po drodze :-)
Odpowiedz
j.w Tomas dobrze ci napisal pytasz sie na forum to tak samo jak my liczymy sie z konsekwencjami swoich wypowiedzi tak samo ty musisz liczyc sie z krytyka tym bardziej ze jest ci wyjaśniane a ty sie spinasz i unosisz ze nie po twojej mysli. I pisze drugi raz brałem i grama testa i mete do tego i zero zalania absolutnie wszystko zalezy od miski. A tak wogole to ja na omce aptecznej redu wlasnie robie i takie same efekty jak na propie a kuję dupe raz na 5dni a nie co drugi dzien. I to twoje sformułowanie "cykl prozdrowotnych" haha co to ma byc nigdy cykl nie bedzie prozdrowotny i nie mozna go tak nazywac no chyba ze jestes na HTZ mass naturalne niedobory walisz ampe omki co dwa tygodnie wtedy jak najbardziej prozdrowotnosc w pelnym wymiarze.
Odpowiedz
Witam. Jestem tu nowy. Podepne sie pod temat bo nie chce smiecic nowymi tematami. Chce zacząć cykl na prolongatum 200mg e4d. Wiele jest roznych teorii czy brac do tego hcg czy tez nie. Dlatego pytam doświadczonych tu panów jak najlepiej ogarnąc cykl z prolką. Z gory dzięki za pomoc. Dodam jeszcze ze jest to moj drugi w zyciu cykl na saa. Pierwszy byl dawno dawno temu za gowniarza i skladal sie z mety i wina. Czas na rozsądny cykl dlatego chcialbym sie poradzic kumatych
Odpowiedz