Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
kontrole
siema, mam pytanie jak to jest z tymi kontrolami na zawodach. Biorą ludzi z pierwszej trójki czy wgl nie robią ? jak ludzie to omijają wbijają jakieś krótkie estry i odstawiają przed zawodami? kolega zamierza startować na debiutach w lutym i nie wie czego się spodziewać; D
Odpowiedz
A okresu półtrwania środków "kolega" nie zna ... ? To 1 a 2 startując w debiutach czy innych zawodach powinien bardziej i odpowiednio wcześniej zgłębić temat ...ja mając lat naście (lata temu) startując do MP (podn.ciezarow) wiedziałem kiedy ,co i jak a internetow wtedy nie było :p
Mielismy wtedy tez niezapowiedziane kontrole w klubach przed kazdymi wazniejszymi zawodami
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
a czy np taki tren nie jest wykrywalny dłużej niż ma okres półtrwania? czytałem ze do tygodnia mimo ze krótki ; p
Odpowiedz
jak sama nawa mowi okrespoltrawania czyli bedzie go w krwi o polowe mniej. Np z 100 bedzie 50 potem 25 , 12,5 itd.
Zalezy tylko od czulosci sprzetu oraz ustalonego progu stezenia,kotre kjest kwalifikowane jako doping.
Odpowiedz
Jest kilka sposobów. Okresy poltrwania to raz, ale minus taki ze jak chcesz jeszcze gdzieś wyjść to odstawienie kluczowych środków na 4 tyg przed trochę lipa. Można mocz podmienić, jest na to kilka patentów. Albo substancje maskujące. Nie biorą pierwszej trójki z kategorii. Biorą powiedzmy 5 osób z całych zawodów i nie koniecznie pierwsze miejsca.
Jak się boi kontroli to ma NAC i tym podobne bez kontroli.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości