Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Pomoc w diecie na mase
Cześc potrzebuje pomocy w diecie tłuszczowej , zaczełem ją stosować razem z "Testosterone Enanthate P.R.L. 250MG" od września
w załączniku dodaje rozpiske
Cwicze 5x w tygodniu , treningi cięzkie starałem sie zmieniać cwiczenia . a od dwóch tygodni stosuje German Body Composition by Charles Poliquin lecz efektów jak nie było tak nie widać
Odpowiedz
To nie jest dieta tłuszczowa kolego. 300g węglowodanów to ja mam na High carbie teraz na redukcji. Wegli to maksymalnie na tłuszczowce typowej to 0,8g na kg masy ciała. Tłuszcze do białka stosunek 3 do 1 jeżeli mówimy o optymalnej diecie tłuszczowej, którą stosuje miedzy innymi Robert Piotrkowicz. A tak kończąc już o tłuszczowce to podaj swoją wagę kolego. I szczerze to jeżeli chcesz robic porządną masę to zrób ją na High Carbie. Na tłuszczowce masy Ci nie polecam bo nic z tego nie będzie. Uwierz wielu moich kolegów kulturystów na wysokich szczeblach próbowało jej i porzucili ją bo nie jest tak skuteczna jak High Carb. Na redukcji owszem nadaje się idealnie, ale masa odpada. No chyba że jesteś Robertem Piotrkowiczem, który już od lat żadnego progresu masowego nie robi. TO dla niego tłuszczówka była idealnym wręcz wyborem bo pozwoliła mu zredukować talię, z którą miał zawsze problemy na diecie wysokowęglowodanowej. Tyle ode mnie.
Odpowiedz
W obecnej chwili ważę 90 kg. 180 cm ,22 lata
Dietę rozpisał mi kolega który się "zna" , wpierdzieliłem w siebie całe opakowanie soku i przez ten czas jedynie ubyło w pasie wcześniej miałem dietę high carb ale obawiałem się zalania wiec poprosiłem kolegę o pomoc ale mija już miesiąc i nie widze efektu . Dokupiłem opakowanie "bioniche pharma enanta-med 3000mg/10ml" i nie chce by po tym nie było efektu
Odpowiedz
W takim razie skoro po miesiącu masz takie efekty... sam widzisz jak Twój kolega się "zna".

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
Słuchaj jeżeli robisz masę to i tak tego smalcu trochę wpadnie. Niestety takie sa uroki masy. Nie moza się tego bac. Wiadomo nie musisz od razu opierdalac nie wiadomo ile węgli. Dodawaj stopniowo tyle żeby za mocno nie zalewalo. Kontroluj wagę. Patrz czy za szybko nie tyjesz i będzie ok. Ustal sobie na razie delikatnie surplus kaloryczny a potem stopniowo delikatnie zwiększaj to nie będzie takiego mocnego zalania. Jeżeli oczywiście chcesz robic bardziej jakościową masę. Możesz zacząć od takich proporcji BTW WW 4g/kgmc B 3g/kgmc T 0,9g/kgmc.
Odpowiedz
(08.11.2016, 07:55)Moaner napisał(a): W takim razie skoro po miesiącu masz takie efekty... sam widzisz jak Twój kolega się "zna".

Dlatego postanowiłem założyć temat by ktoś mi pomógł ...A taka odpowiedz jak twoja nie ma nic wspólnego z pomocą Smile
Odpowiedz