Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Share Thread:
CLENBUTEROL
#1
CLENBUTEROL
Klasyfikacja: Beta-2-sympatykomimetyk
Przeznaczenie: Spalacz tłuszczu
Opakowanie: 20 mcg , 40mcg
Substancja czynna: Clenbuterol
Przeciętne dawkowanie: 100 - 140mcg dziennie mężczyźni / 80-100mcg dziennie kobiety
Działanie odczuwalne: Na 2 dzień
Długośc dawkowanie: 6 tygodni
Okres pótrwania: do 34h
Czas wykrywania: 4 dni
Aromatyzacja: Nie
Konwersja do DHT: Nie
Blokowanie układu HPTA: Nie
Odblokowanie PCT : NieClenbuterol nie jest sterydem , jest lekiem na astmę oskrzelową i jest przeważnie dostępny w formie 20mcg i 40mcg tabletek oraz w postaci syropów, kropli, aerozoli, płynów, zastrzyków i granulatów. Należy do szerokiej grupy leków, zwanych sympatykomimetykami. Środki te oddziałując na współczulny układ nerwowy na kilka sposobów, przez pobudzanie receptorów układu adrenergicznego, oraz zwiększenie produkcji hormonów
Podnosi również temperaturę ciała , przez co organiż działa jak piec hutniczy i spala tkankę tłuszczowąNiestety clenbuterol zabija od pierwszego brania komórki serca i pozostawia na tych miejscach pusty kolagen oraz wplywa na komórki leydiga, co powoduje bezpłodność. Pozostałe skutki uboczne Clenbuterolu występujące przy stosowaniu tego środka , to - drżenie rąk, bezsenność, nadmierna potliwość, zwiększenie ciśnienia krwi, mdłości oraz ogólnie złe samopoczucie. Skutki uboczne przeważnie ustają po około 7-10 dniach kiedy organizm się do nich przyzwyczaja
. Celem ich zminimalizowania użytkownicy Clenbuterolu przeważnie stosują stopniowe zwiększanie dawki, dochodząc do dawki docelowej. Przyjęcie od razu dawki docelowej może wywołać niechciane skutki uboczne w dużym stopniu. Należy rozpocząc od 20 mcg /dziennie i codziennie zwiększać dawkę aż do poziomu 100 - 140 mcg. . Po 6 tygodniach większość efektu pobudzenia i spalania tkanki tłuszczowej znika i dalsze stosowanie jest bezsesnowne. . Najlepiej wtedy przerwać przyjmowanie na okres tak długi jak okres przyjmowania.


Są rózne systemy brania. np bierze się zaczynając zawsze od 1 tabsy az dojdzie się do swojej dawki i potem leci się 2 dni przerwa 2 dni bierze, 2 off 2 on i tak cały cykl. Inny system jest brania 2 tygodnie on a poten 2 tygodnie off. W przerwach często stosujący biorą efedrynę. Kulturyści stosują Clenbuterol w połączeniu z innymi środkami w celu redukowania tkanki tłuszczowej, szczególnie przed zawodami. Najczęstszym połączeniem są hormony tarczycy tzn t3 lub cytomel. Efekt takiego połączenia jest praktycznie zawsze ekstremalnie skuteczny. Również bierze się go z efedryną. Często także zawodnicy stosują go podczas przerwy między cyklami. Pozwala im to podtrzymanie masy mięśniowej a nawet niektórzy mówią , ze powoduje wzrost mięśnia.


Używanie Clenbuterolu powoduje podwyższoną temperaturę ciała, podwyższone ciśnienie a w niektórych przypadkach, zwłaszcza przy dużych dawkach, bezsenność i drgawki. Nie występują one jednak tak powszechnie jak w przypadku używania efedryny. Łatwo im także zapobiec nie biorąc go w godzinach wieczornych, zamiast tego przed treningiem w celu zwiększenia aktywności na treningu. Dobrym środkiem do łączenia z clenbuterolem jest johimbina. W małych dawkach, rzędu 20 - 30 mg/dzień, może zapobiegać rozregulowaniu systemu sprzężenia zwrotnego noradrenaliny, które hamuje oddziaływanie noradrenaliny poprzez zmniejszanie wrażliwości receptorów. Po pierwsze oznacza to że aktywność Clenbuterolu może być wydłużona o kilka godzin jeżeli przyjmujemy go razem z johimbiną . ponadto pozwala to na przedłużenie cyklu poprzez wydłużenie okresu w którym występuje efekt spalania tkanki tłuszczowej. Podobnie jak johimbine stosuje się również ketotifen, który wydaje się nawet od niej skuteczniejszy.

Reasumując, clenbuterol jest idealnym środkiem na redukcje.Ale to wszystko musi być poparte odpowiednią dietą, ćwiczeniami a czasem cardio.
Odpowiedz
#2
   

[attachment=14]

   
Jesteś tym, co jesz, co wchłoniesz a czego nie wydalisz
Odpowiedz
#3
rozsadne bylo by brac clena z malaya przy wadze 70kg i 12% BF? (oczywiscie dieta i aeroby juz sa)
Odpowiedz
#4
Rozsądne, jedynie nie z malaya a czegos nieco lepszego np. foxa ludzie chwala.
Odpowiedz
#5
Najefektywniej wychodzi polaczenie clenu z ketotifenem.
Clen jest lekiem dla astmatykow a ketotifen allergikow.
Clen blokuje receptory Alfa a ketotifen je odblokowuje

Przez co mozna brac clen w mniejszych dawkach i dluzej
Sprawdzilem na wlasnej autopsjiSmile
Odpowiedz
#6
Potwierdzam, stary chwyt Dana Duchaina. Działa. Jedynie co sie nie zgadza to typ receptorow. Chodzi o receptory beta a nie alfa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości