Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Cykl na mase bez nandrolonu
Witajcie Panowie
Planuję kolejny cykl w okolicach jesieni lecz teraz kompletuję już środki. Potrzebuję waszej pomocy, macie może jakieś sprawdzone połączenia na masę bez użycia nandrolonu (dobrze by było też bez metylowanych orali). Cykl planowany na ok 16-20 tyg po czym jest mostek o ile będzie konieczny i lecę mocną wycinkę. Myślałem o boldzie ale nigdy nie stosowałem i tak z opini na polskich i zagranicznych bordach to nie mam co liczyć na cuda w porównaniu z nandrolonem. Jeśli coś trzeba wyjaśnić więcej to piszczie a wam odpowiem, 5!
Żyj tak, jak inni nie potrafią - Tavi Castro
Odpowiedz
Bez insy to ty za dużej masy nie zrobisz niezaleznie co bys tam bral. Sam sie gleboko zastanawiam czy na kolejnej masie nie zapodać pare jednostek tylko po treningu.
Odpowiedz
Bold to wlasnie dobra opcja zamiast deki..
Ale dobry cykl na mase to Test + bold + i tren dodatowo gf plus t3 na przemiane.
Jak masz kasę to Gh.
Odpowiedz
Skoro nie chcesz używać nandrolonów i metylo, boldek będzie chyba najlepszą alternatywą.
Przy Twojej wiedzy myślę, że zbyt dużo nowego się tutaj nie dowiesz Wink

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedzi panowie, właśnie liczyłem na opinie tych najbardziej doświadczonych z tego forum Smile a co do cyklu to zdecyduje się chyba na ok 18 tyg bolda w dawkach od 500 do 750 tyg, w tle będzie leciał teść (planuje cypio albo susta) też ok 500 tygodniowo. A nandro boję się dlatego że okazuje się że bardziej rozwala układ hormonalny niż wcześniej uważano, blokuje potężnie, tylko trestostelone jest w tej kwestii gorszy, zmniejsza spermatogeneze i ruchliwość plemników, zaburza w przyszłości serekcję testosteronu a z racji wieku nie chce mieć jeszcze z tym problemów, już i tak praktycznie zawsze na masie szło nandro. Co do insy i gh to wolę się w to nie pchać jeśli nie myślę jeszcze poważnie o scenie. Rozważałem też długi tren ale miałem tylko styczność z krótkim więc nie wiem czy oczekiwać czegoś podobnego. 5!
Odpowiedz
gdzie to tak przeczytałeś że tak strasznie blokuje? wiadomo że coś tam blokuje bardziej niż inne saa w sumie ja nie leciałem za dużo na nandro ze dwa razy może no i teraz z 18tyg a na koniec 2tyg starania i żona zaszła Smile więc czy aż tak bardzo blokuje? jajka mi sie nie skurczyły a sperma jakościowo tez nie odbiegała od normy. Sam teraz bede planował mase na bazie teścia i bolda, ale bold to bardziej kosmetyk chyba, dużej masy nie da zwiekszy apetyt i pompe na treningu. Przy niskim bf efekt zauważysz. Ale nie można stawiać bolda i deki na równo.
Odpowiedz
Może akurat Twój organizm dobrze toleruje nandrolony. Generalnie nandro mocno blokują.
Sam się o tym przekonałem Wink Co do Bolda... bardzo często jest teraz stosowany w cyklach masowych zamiast deki. Osobiście na tą chwilę nie mam do końca wyrobionego zdania co jest lepsze. Wiem , że deka na pewno dobrze działa przy masowaniu - bolda jeszcze nie biłem. Nie jest jakiś super tani a są skuteczniejsze środki w tej cenie, które mnie robią.

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że żaden ze środków nie jest kosmetykiem tylko są po prostu hujowe stężenia albo hujowy towar. Boldek wcale nie jest kosmetykiem i jego dołożenie do cyklu może zrobić poważną różnicę jeżeli mowa oczywiście o legit towarze. Oczywiście musisz dać czas na rozkręcenie tego środka jak już się na niego zdecydujesz. Jest to jedne z najdłużej rozkręcających się SAA. Jeżeli bedziesz miał dobry towar to dawkowanie od 600mg week powinno robić robotę. Co do deki to powiem tak. Psycha na niej siada mi strasznie, Mam takie wahania nastrojów, że z byle gówna potrafie zrobić mega problem. Zapewne chodzi tutaj o prolkę. Także śmiało możesz włączać moim zdaniem bolda do cyklu masowego. Wielu też stosuje go na wycince bo trzyma tą pełność mięśnia, kiedy kaloryka jest już naprawdę nisko i węgle też. Także bold jak dla mnie jezeli nie chcesz się bawić w insę i Gh i nandrolony wydaję się tu być wręcz idealnym wyborem.
Odpowiedz
Jopek - artykuły na t nation albo nawet na niebieskim, ja też przez jakiś czas nie miałem problemów, później zaczęło robić się gorzej, więc wolę zaprzestać na jakiś czas z nandro.
Boldenon chyba to najbardziej korzystna opcja, najbardziej spełnia moje oczekiwania. Jeszcze może jedno pytanie: co sądzicie o długim korzystaniu z pochodnych dht? Bo może mógłbym jechać na długim masteronie ale w zestawie na redukcje mam przygotowany stanolone (czysty dihydrotestosteron) i boję się o prostatę i wyjście z cyklu
Odpowiedz
Dobra deka w większej dawce zawsze cos porobi saidów.. nei ma bata.. jesli nei to to cos hujowy towar Oczywiście ze kazdy reaguje inaczej , ale deka to deka..nie bez powodu na deke mowi się 'dead dick .
Odpowiedz