Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Share Thread:
clenbuterol jak brać na redukcji
Wink 
Witam. Jestem na redukcji i mam zamiar brać clenbuterol. Aktualnie jem 2000kcl waga 93. Pierwszy raz mam styczność z tym środkiem i proszę o pomoc w dawkowaniu. [Obrazek: h5k2Hj.jpg]:(
Odpowiedz
Pierwszy dzień - 1 tabsa
Drugi dzień - 2 tabsy
3 dzień - 3 tabsy
Następne dni zostaje dawka 3 tabsy.
Tak ciągniesz dwa tygodnie, później dwa tygodnie przerwy
i znowu.

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
Dokładie.. dawka 120 bedzie ok. Tylko ja tam bym ciągnął 4-6 tyg a potem off na 4 i znowu , albo dał cos innego
Odpowiedz
2000kcl? przy wadze ponad 90kg? chyba się pomyliłeś co? Normalnie nie wierze co ci ludzie wymyślają nazwał bym to wręcz patologią Big Grin
Odpowiedz
Dlatego nie wpisuje się w tym temacie Wink
Odpowiedz
Ja mialem diete białkową.. 1500 kalorii..... z t3 , heliosem , gh i dnp ... calosc trwała 8 tygodni.. w miesiąc zbilem 24cm w pasie.. ito byla moja najlepsza redukcja.. w miesiąc kostkę na brzuchu... wiec ja osobiscie pierdole teksty typu ze za mało się je itp.. zarłem co 3h...
Odpowiedz
Tez kiedys swoja pierwsza redukcje zrobilem na vlcd osobiscie teraz uwazam ze najlepiej dla mnie byc delikatnie tylko tylko pod dziennym zapotrzebowaniem fat sie lepiej pali samopoczucie lepsze no i na tak niskich kaliriach bez podkładu z teścia to co najwyzej mięśnie mozna spalić a autor wątku nic nie wspomniał ze jakiegos teścia bije
Odpowiedz
Dla mnie diety kataboliczne są bez sensu (typu 1200kcal) bo inaczej ich nie nazwę , rozumiem sylwetkę pod zawody Smile
Ja generalnie jestem na redukcji 5 miesiąc , zaczynałem od 24% BF po przerwie spowodowanej melanżem i złamaniem 5 kości dłoni Big Grin , trzymam 2400kcal , staram się nie przechodzić pułapu a czasami zejdę do 2100kcal Wink i wolę pokręcić cardio z godzinę niż chodzić i myśleć o jedzeniu Big Grin bo głodny nie chodzę Smile zbiłem 12kg z czego 14cm w pasie teraz jestem na 15% BF a redu zakończę jak zejdę poniżej 12% na co daje sobie jeszcze 1,5-2 miesiące
Odpowiedz
Też uważam, że schodzenie u faceta aktywnego poniżej 2000 kcal to już przesada. Metabolizm zwalnia i nie jest to zdrowe, Ale jeżeli ktoś chce ultra szybko efekty i chce się meczyć i do tego nie lubi krecic cardio to ok jego sprawa. Ja w to nie wchodzę.
Odpowiedz
Po kilku już przebytych redukcjach jestem opinij jak wyżej najlepiej obcinać bardzo powoli węgle i to tylko tylko. Moje dzienne zapotrzebowanie to jakieś 3300kcl obcinam 300kcl i fat się pali niemiłosiernie po paru tyg staje obcinam znowu ze 100-200kcl. Nie zamulam sobie metabolizmu, nie jestem wrakiem człowieka, mięśnie wygladaja o niebo lepiej. Scream dziwisz się ze tyle ci zleciało jak ty tak dojechałeś swój organizm? tyle środków a na scene nie wyszedłeś. Ja w tamtym roku doszedlem do naprawde niskich wartości bf że na dupie mi sie już cięzko siedziało a stopy bolały podczas chodzenia. A leciało tylko delikatnie novo i troche clenu, podkład z teścia. Juz tak nisko nie zamierzam schodzić bo to bez sensu jak na scene się nie wychodzi bo fat i tak wróci do jakiegoś tam poziomu. Wyczyścić miskę obciąć trochę kalorii, dołożyć trochę interwałów i fat sie musi palić.
Odpowiedz