Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Pierwsze klucie :)
Dzisiaj pierwszy raz zrobiłem sobie zastrzyk z propa hehe.Powiem szczerze ,ze napoczatku nie było łatwo.Najpierw probowałem wbic sie 8 trzykrotnie Smileniestety nie udało mi sie .Chyba igła była tępa.Wyobrazcie sobie to,ze krew leci z 3 dziur naraz z dylka heheh.Przy 4 podejsciu dopiero mi sie udało,jak igle zmienilem na 7.Poszlo jak maselko.Powolutku przebiłem skore i nawet nie poczulem jak weszła cala igla.Zastrzyk zrobiłem powoli.Od razu poleciałem pod prysznic by sie pogrzac w goracej wodzieSmilezeby lepiej sie oczywiscie rozeszlo.Efekt?zadnych bólów tyłka i zadnych siniakow Smile
Odpowiedz
Witaj w gronie dziurawych dup Smile
Odpowiedz
Igla 6 styknie a po propie dupa zacznie bolec jutro :p albo i nie Smile
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
1kucie jutro powinnien poczuć Big Grin
Odpowiedz
oj poczuje poczuje nikogo to nie minie Big Grin
a igła 6 jak nic styka po co się za bardzo dziurawić Smile
Odpowiedz
Dokladnie raz bilem 5,30 to wgl nic nie poczulem tak to 6 w barki uda i wchodzi elegancko nie ma co grubymi sie kuć ziomek bije iglami 8 to szczały pamieta długo raz chyba 9przybił jeszcze tępą szybko przerzucił się na 6 Tongue
Odpowiedz
To forum schodzi na psy ,gosc nie podaje wieku ,my sie produkujemy itd on zagladnie kurwa albo nie ,zero odp z jego strony ,zasmieca forum ,watkow jest przypietych od chuja i ciut ale po co ?
Next gosc ... wystawia soki ,prop kurwa za 160 zl hello !!! Sam sie ten prop wbija ? (Najtanszy w produkcji test) To nie jest GimbazaGym ,niech ktos to w koncu ogarnie .moderatorow pelno,gdzie sa ??? ...po dwa posty maja .elo
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
j.w. popieram
Odpowiedz
"Moderator" na tym forum -jak widać- nie jest od trzymania porządku, tylko od bycia "moderatorem" i tyle Wink
To coś na zasadzie: zawód - syn Smile

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
badoss a ile ty masz lat że musiałeś się całemu światu pochwalić tą niesamowitą opowieścią?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości