Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
EFEDRYNA
#1
Klasyfikacja: Alkaloid-pochodny fenyloetyloamin
Przeznaczenie: Redukcja
Substancja czynna:Efedryna-Ephedrinum
Przeciętne dawkowanie:25-50mg co 3-4h
Okres półtrwania (aktywnego działania) 2.5-3.6h
Czas wykrywania :24h
Aromatyzacja: nie
Konwersja do DHT:nie
Blokowanie układu HPTA:nie
Odblokowanie PCT: Nie


EFEDRYNA


Zacznijmy od oposu podstawowego działania mechanizmu efedryny. Efedyrna jest sympatykomimetyczna co oznacza, że działa na rzecz zwiększenia aktywności układu współczulnego. Dlaczego jest ważna? Ponieważ podczas cięcia kalorii na reduckji pojawia się spadek aktywności układu wspólczulnego. Gdy pojawi się ten spadek , organizm zwolni metabolizm i obniży stawki lipolizy (mobilizowanie tłuszczu) Stosowanie efedryny i kofeiny może zazegnac ten spadek tempa metabolizmu i spowoduje dalszą utratę dłuszczu która nei bedzie słabnąc przez kilka następnych tygodni


Przy podawaniu, efedryna będzie znacznie zwiększyć aktywność ośrodkowego układu nerwowego, jak również mają działanie stymulujące na innych komórkach docelowych. To będzie produkować szereg korzystnych efektów dla sportowca. Na początek, temperatura ciała użytkownika powinna wzrosnąć nieznacznie więcej wolnych kwasów tłuszczowych produkowane są z podziałem trójglicerydów w tkance tłuszczowej (stymulowanie metabolizmu). To powinno pomóc rzucić użytkowników ciała podskórne zapasy tłuszczu, zwiększając wygląd definicji w organizmie. Steroidy anaboliczne Skuteczność może być również zwiększone tej substancji (średnio), a szybkość metabolicznego jest miarą zawartości tłuszczu, białek i węglowodanów w organizmie. Zwiększenie stanu metabolicznego może wyraźnie przyspieszyć depozyt nowego masy mięśniowej.
Ludzie często porównują efedrynę do clenbuterolu. Clenbuterol jest specyficznym agonisyą beta-2 adrenergicznego. Clenbuterol oddziałuje bezpośrednio z beta-2 receptorów na mięśnie i tkankę tłuszczową natomiast efedryba nie ma bezpośredniego beta-2-agonisty. Zamiast tego, efedryna stymuluje uwalnianie noradrenaliny z zakończeń nerwów współczulnych. Noradrenalina następnie przechodzi do interakcji z komórek mięśniowych i tłuszczowych jako niespecyficzny adrenergiczny agonista. To oznacza, że noradrenalina aktywuje receptory beta-2, ale także inne receptory beta, a także alfa-receptory. Więc porównać efedrynę i Clenbuterol należy wziąć pod uwagę ich różnice. Te różnice między efką a clenem są ważne. Na przykład clen jest bardzo silnym agonistą beta-2 .W rezultacie w ciągu 12-21 dni beta-2 o pośrednim powinowactwie na komórkach mięśniowych i tłuszczowych będzie wciągane do błony komórkowej w celu zmniejszenia dostępności Clenbuterolu. Więc jesli bedzie brany długo , organizm stanie się niewrażliwy na clenbuterol. Wtedy z kolei naley zrobic 2-3 tygodnie przerwy, aby oczyściły się receptory.


Efedryna, jest znacznie słabszym agonistą, nie powoduje więc szybkiego odczulania i nie przesyca receptory w adrenergiczne. Pozwala to skutecznie stosowac efedrynę przez wiele miesięcy.


Dieta na efedrynie powinna być niskowęglowodanowa.


Jak korzystać z efedryny, aby utrzymać ciężko wypracowane mięśnie ? Być może słyszeliście ,ze Clenbuterol zapobiega utracie mięśni podczas diety. To jest prawda. Stymulacje beta-adrenergiczne mogą chronić białka mięśniowe. Jeśli zapyta się o to przeciętnego kulturystę to powie ze rzeczywiście Clenbuterol oszczędza mięśnie, ale nie efedryna. W rzeczywistości w badaniach pomiaru składu ciała oraz utraty wagi , efedyrna wykazała zdolnośc do zapobniegania utraty tkanki mięśniowej.. W badaniu trwającym 8 tygodni dwum grupom otyłych kobiet podawano albo 20mg efedyrny z 200mg kofeiny lub placebo trzy razy na dobe. Po 8 tygodniach odchudzania nie różniło się istotnie między grupami. Ale gripa ktora brala efkę i kofeinę straciła 4.5 kg więcej tłuszczu i 2.8 kg mięśni.Jest to roznica ponad 6 kg w ciągu 8 tygodni.Efedryna ma bardzo krótki okres półtrwania, tylko około 3-4 godzin. Nie oznacza to ze poziom efki jest wysoki całe 3-4 godziny. Tak naprawdę wysoki poziom jest na początku a potem szybko spada. Wiec biąrąc efkę co 4h , jej poziom i tak jest niski.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości