Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
GHRP-6
#1
GHRP-6


GHRP-6 jest określany mianem „peptydu”. Tak naprawdę środek ten jest znany od lat i to nie tylko wśród osób którzy uwielbiają brać sterydy ale także w medycynie zwalczającej efekty starzenia. GHRP-6 ma wręcz bliźniacze działanie do GH, lecz sposób w który organizm podnosi jego poziom w organizmie znacznie się różni. Powoduje pobudzenie przysadki do produkcji hormonu wzrostu.poziom hormonu wzrostu może zostać podniesiony przed podanie syntetycznego hormonu GH lub przez podanie omawianego w tym arcie peptydu który spowoduje pobudzenie komórek somatotropowych przysadki do wydzielenia GH. Podstawową zaletą tego zabiegu jest to, że wydzielanie hgh odbędzie się według naturalnego biorytmu. Po pierwszych dniach stosowania tego typu środków z pewnością zauważymy większy głód wynikający z nakręcania metabolizmu oraz apetytu.
GHRP-6 wydaję się być środkiem perfekcyjnym w okresie PCT, gdyż po pierwsze będzie hamował spadki, po drugie będzie stymulował naszą przysadkę mózgową do pracy podczas gdy zwykłe gh tylko ją blokuje. GHRP-6 oddziałuje także na centralny układ nerwowy, chroniąc neurony, a także zwiększa siłę w sposób zbliżony do działania sterydów z rodziny dihydrotestosteronów!Jak wiemy doskonale hormon wzrostu jest jednym z czynników anabolicznych który wykazuje stymulujące syntezy białek (głównie w mięśniach, a także kościach, stawach, wątrobie, skórze, czerwonych krwinkach) jak i spalanie tłuszczu (lipolizę) Podwzgórze uwalnia te hormony w odpowiedzi na sygnały pochodzące od centralnego układu nerwowego. Systematyczne podawanie GHRP-6 w 100mcg podawane kilka razy dziennie nie spowoduje problemów z przysadką. GHRP-6 może być stosowany w dawce 100mcg trzy lub cztery razy na dobę bez ryzyka nasycenia


Ten peptydowy Hormon wzrostu wyraźnie stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu (GH) przez przysadkę somatotrophs. Jego podstawowym zastosowaniem jest zwiększenie chęci jedzenia poprzez stymulowanie głodu i pomoc w metabolizmie energetycznym. Może być stosowany w leczeniu niedoboru GH, jak i wyniszczenia, zaburzeń odżywiania i otyłości.
Korzyści wynikające z podwyższonego poziomu hormonu wzrostu poprzez stymulację GHRP-6 obejmują:

wzrost siły,
masy mięśniowej
utraty tkanki tłuszczowej
odmładzanie i wzmocnienie stawów, tkanki łącznej i masy kostnej.
Głównym skutkiem ubocznym po użyciu GHRP-6 jest znaczny wzrost apetytu ze względu na pobudzanie uwalniania greliny, peptydu, który jest uwalniany w sposób naturalny w błonie śluzowej żołądka i zwiększa uczucie głodu GHRP-6 powoduje stymulację przednim płacie przysadki mózgowej, który ostatecznie powoduje wzrost uwalniania GH. GHRP-6 ma również wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, chroniąc neurony, jak również powoduje zwiększenie siły w bardzo podobny sposób jak to robią niektóre sterydy.


Naukowcy odkryli , ze kiedy GHRP-6 używane jest jednocześnie z insuliną , wyrzut Gh jest znacznie zwiększony . Mimo, że używanie GHRP-6 jest podobne do działania GH, zwiększenie masy ciała sprawia, że ewentualne efekty spalania tkanki tłuszczowej są prawie niezauważalne. Zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu prowadzi do uwalniania z wątroby IGF-1. Ciekawym również jest fakt iż peptyd GHRP-6 ma pozytywny wpływ na mięsień sercowy i ochronę jego komórek w przypadku ataku serca: „Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu (GHRP-6) zapobiega cytotoksyczności oksydacyjnej i redukuje obumieranie komórek mięśnia sercowego w przypadku ostrego ataku serca.”
Badanie Alfonso Leal-Cerro ujawniło następujące wyniki:


GHRH w dawce 100mcg:
(AUC) 120 min = 1420 ± 330 ng/ml po przeliczeniu na AUC mierzony w czasie 1 godziny: 25 ng/ml

GHRP-6 w dawce 100mcg:
(AUC) 120 min = 2278 ± 290 ng/ml po przeliczeniu na AUC mierzony w czasie 1 godziny: 40 ng/ml

GHRH + GHRP-6 razem w dawkach po 100mcg każde:
(AUC) 120 min = 7332 ± 592 ng/ml po przeliczeniu na AUC mierzony w czasie 1 godziny: 130 ng/ml

Badanie Browers’a pokazało, że mała dawka GHRP (0.1mcg/kg) łącznie GHRH w dawce nasycenia (1mcg/kg) spowodowało wzrost GH do następujących wartości:

(AUC) 120 min = 10,065 ng/ml po przeliczeniu na AUC mierzony w czasie 1 godziny: 170 ng/ml W porównaniu do syntetycznego GH zauważymy, że:

22IU GH powoduje wzrost całkowitego GH do 495-580 ng/ml

100mcg GHRH + GHRP-6 powoduje wzrost całkowitego GH do 130-170 ng/ml

To porównanie pokazuje, że jednorazowa dawka 100mcg GHRH+GHRP-6 powoduje wyrzut przynajmniej takiej ilości hormonu wzrostu jak pojawi się po podaniu 5IU syntetycznego GH.

Stosujac GHRH i GHRP-6 trzy razy dziennie osiągniemy ekwiwalent podawania 15IU syntetycznego GH.

Podanie samego GHRP-6 w dawce 100mcg możemy porównać do podania 1,4 do 1,8IU syntetycznego GH.
Oznacza to, że 100mcg nasyci receptory w pełni, ale jeśli dodasz kolejne 100mcg to tylko 50% tej dawki będzie efektywne. Jeśli dodasz kolejne 100mcg to tylko 25% tej dawki zostanie wykorzystane.Dlatego optymalna dawka jednorazowa która w pełni nasyca receptory , wynosi 100mcg bądź 1mcg/kg .Oznacza to , ze 100 podanie w jednej dawce 100mcg , nasyci receptory w pełni. Jeśli damy jednorazowo 200mcg , to tylko 50% z dodatkowych 100mcg będzie skuteczna w swoim działaniu. Podanie dawki 300mcg na raz to już będzie skuteczne tylko w 25%. Dlatego dawka jednorazowa powinna wynosić nie więcej niż 100mcg i jest to najbardziej optymalna ilość , ponieważ większe dawki zaliczają porostu pewne straty. Lepiej brać mniej ale za to częściej.GHRP-6 w dawwce 100mcg nie powoduje podniesienia prolaktyny ani kortyzolu, lecz może je lekko podniesc przy wyższych dawkach. Jednak ten wzrost jest jeszcze w granicach normy.Jak należy podawać peptydy


UWAGA! GHRP6 POWINNO SIĘ PODAWAĆ WRAZ Z CJC PONIEWAŻ PODNOSI TO BARDZIEJ POZIOM GH!

W celu budowania masy mięśniowej jak i w celu przyśpieszenia regeneracji wszystkich tkanek organizmu (stawów i ścięgien włącznie) łącznie ze zwiększeniem syntezy kolagenu dozujemy GHRP + analog GHRH 100mcg każde przed spaniem oraz po treningu, a dla jeszcze lepszego efektu dodajemy dawkę tuż po obudzeniu się.

Dla celów odmładzających i regenerujących stawy i ścięgna jedna dawka przed spaniem w zupełności wystarczy. Badania pokazały że dawka 6IU GH powoduję zwiększenie syntezy kolagenu o 250% a przypominam że 100mcg GHRP + analog GHRH równa się ponad 5IU syntetycznego GH.

GHRH w dawce 100mcg i wyższej może być użyty bez żadnych problemów.

GHRP w dawkach 100-200mcg również może być używany bez żadnych problemów.Peptydy te należy podawać przy pustym żołądku lub jedynie po zjedzeniu protein. Tłuszcz i węglowodany obniżają sekrecje GH. Posiłek należy zjeść po 20min od podania peptydów (nie więcej jak 30min i nie mniej jak 15min). oraz do 2-3 godzin po poprzednim posiłku.


Przkładowe dawkowanie
Wstajemy z rana i bierzemy 100mcg ghrp wraz ze 100mcg Cjc. Po 20-30 minutach pierwszy posiłek. 3 godziny pozniej kolejne 100mcg ghrp i tak samo 20-30 min po strzale posiłek.. Robimy tak 5-6 razy dziennie z tym ze tylko z ghrp natomiast cjc podajey tylko z rana z ghrp oraz po treningu , rowniez z ghrpZ kwestii technicznych to peptydy rozpuszczamy w wodzie do iniekcji w ilościach 2ml dla 2mg CJC1295 i 2.5ml dla 5mg GHRP6. Długość trwania cyklu jest nieograniczona (można brać całe życie).Poniżej widzicie wyniki badan jak podskoczył hormon wzrostu..
Odpowiedz
#2
jak się ma to 100 mcg do flakonu 10mg? bo nie umiem szybko załapać Smile
Odpowiedz
#3
stosuje sie to podczas cyklu czy raczej po
Odpowiedz
#4
można na tym cykl zrobić ? Jeżeli tak to jaki koszt wyniesie ?
Odpowiedz
#5
http://calculator-converter.com/converte...ulator.php
Przelicznik Smile
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]


Odpowiedz
#6
a co do cyklu to jak sprawa wygląda Tongue ?
Odpowiedz
#7
Jest dostępne w naszych aptekach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości