Witamy na stronie - Ciemna Stron Mocy, niech moc będzie z Tobą!
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Czy naturalny kulturysta może uzyskać dobre wyniki i przyrosty?
#1
Czy naturalny kulturysta może uzyskać dobre wyniki i przyrosty?

Oto opinia kilku znanych kulturystów , co sądzą na ten temat

Jay Cutler:

„Uważam, że przyrosty są możliwe,ALE ZDECYDOWANIE MNIEJSZE NIŻ U BIORĄCYCH STERYDY! TO ZUPEŁNIE INNA PARA KALOSZY! Czysty sportowiec musi słuchać swego ciała bardzo uważnie. Używający SAA regenerują się dużo szybciej, tak więc ci co ich nie biorą muszą uważać na oznaki przetrenowania, zmęczenia i utraty tkanek mięśniowych. Również potrzebuje więcej ergogenicznych suplementów, niż ten co używa SAA. JA NA NAPRAWDĘ PODZIWIAM TYCH TO CO POTRAFIĄ! ( Jaka piękna aluzja Jay Emotikon wink ) Każdy ma wybór co chce zrobić ze swoim ciałem, ALE NIE SĄDZĘ ABY NATURALNY KULTURYSTA BYŁ W STANIE KIEDYKOLWIEK KONKUROWAĆ NA WIĘKSZĄ SKALĘ. Oczywiście, może osiągnąć ładną sylwetkę lepszą od reszty ludzi , ale nie osiągnie zbyt wielkiej masy mięśniowej
[Obrazek: Cutler-Nutrition-Legend-New.jpg]Milos Sarcev:

„Uważam, że osoba, która zdecydowała się nie brać medykamentów może osiągać doskonałe wyniki. Kulturysta wolny od używania medykamentów musi zawsze surowo przestrzegać diety, treningu i dużej ilości odpoczynku. Nie regeneruje się tak szybko jak ci, którzy stosują wspomaganie. Ale jeżeli będzie zwracał uwagę na detale, to ma możliwość uzyskania dobrych wyników. NIE MAM PEWNOŚCI, CZY NATURALNY BĘDZIE KIEDYKOLWIEK W STANIE KONKUROWAĆ Z TYMI CO BIORĄ, ALE Z PEWNOŚCIĄ MOŻE OSIĄGNĄĆ WYNIKI JAKIE WIELU LUDZI UWAŻA ZA NIEMOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA.”
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTCI97cHogerkUPiDkcd2p...VvgbrNwXIK]
J.J. Marsh:

„Oni wszyscy mówią, że są czyści, ale jak raz osiągną poziom, na którym wykorzystają wszystkie swoje naturalne źródła, co robią? Przechodzą na druga stronę, do świata medykamentów. Jeżeli ćwiczą dla własnej satysfakcji, mogą mieć rezultaty. Ale na pewno muszą trenować inaczej od tych, co biorą środki wzmacniające. Istnieje granica do której organizm może dojść bez wspomagania, ale aby uzyskać znaczące rezultaty TRZEBA BRAĆ, KROPKA! Oczywiście wiele zależy od genów. Większość czystych ludzi, można po prostu zapytać: HEJ, CZY TY GRASZ W TENISA, CZY JESTEŚ MODELEM? (śmiech).”
[Obrazek: 5.jpg]
Edgar Fletcher:

„Jako naturalny możesz osiągnąć dobre wyniki, ale z biegiem czasu, przyrosty będą coraz mniejsze. Nie interesuje mnie, jakie obietnice głoszą producenci odżywek – GDY OSIĄGNIESZ GÓRNĄ GRANICĘ, NIE ZROBISZ JUŻ NIC WIĘCEJ. Istnieje granica potencjału każdego z nas ustalona genetycznie. Może ona być różna u różnych ludzi. NIE MOŻESZ OCZEKIWAĆ, ŻE BĘDZIESZ ROBIŁ POSTĘPY ROK PO ROKU BEZ WSPOMAGANIA. Największym błędem robionym przez czystych kulturystów jest to, że trenują, tak samo jak ci, którzy stosują wspomaganie. Trenując w ten sposób będziesz tracił masę.”

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=349497&d=1164365864]Don Long:

„Czysty kulturysta, musi być dużo bardziej cierpliwy i zdyscyplinowany, ale uważam, że może robić postępy. Sukces w kulturystyce zależy od tego, jak ciężko chce się pracować, jak jest się skoncentrowanym na rzeczach, które się robi jak bardzo chce się osiągnąć rezultaty. I oczywiście, zależy od tego jak daleko chce się zajść. MOŻLIWE, ŻE JEST PARU NATURALNYCH PROFESJONALISTÓW (czyżby ?). Czysty kulturysta, nie może pozwolić sobie na niedbalstwo w stosunku do żadnego elementu treningu. Musi być bardziej świadomym tego co robi, bez popełniania większych pomyłek w diecie, odpoczynku i treningu.

[Obrazek: index.php?view=image&format=raw&type=img...Itemid=202]
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Picie zbyt dużych ilości wody może być niebezpieczne SCREAM 2 513 05.03.2021, 09:53
Ostatni post: Lenionek
  Czy długotrwałe przyjmowanie sterydów może doprowadzić do zbrodni SCREAM 0 690 09.01.2021, 13:07
Ostatni post: SCREAM
  Czy koronawirus może wpływać na poziom testosteronu? Nowe badanie SCREAM 0 465 07.12.2020, 13:44
Ostatni post: SCREAM
  Co sportowcy i społeczeństwo sądzą o dopingu ? Wyniki badania SCREAM 0 876 09.05.2020, 10:29
Ostatni post: SCREAM
  Nieprawidłowe wyniki hormonów bez zaburzeń tarczycy SCREAM 0 1 045 08.02.2020, 12:31
Ostatni post: SCREAM
  Chciałby zostać kulturystą csm 1 4 829 31.08.2018, 18:42
Ostatni post: martyna96
  Rozmiar ciała i poczucie siły może przysposabiać do agresji SCREAM 0 4 395 16.12.2017, 10:29
Ostatni post: SCREAM
  Dlaczego przyjmowanie sterydów może powodować wzmożenie zachowań agresywnych? SCREAM 0 3 924 29.11.2017, 10:58
Ostatni post: SCREAM
  Bezprecedensowy wywiad z anonimowym zawodowym kulturystą ze światowej czołówki PRO SCREAM 0 8 778 25.08.2017, 18:58
Ostatni post: SCREAM
  Pierwszy naturalny kulturysta, który oficjalnie przekroczył w ramieniu 53 cm SCREAM 0 5 506 14.07.2017, 07:45
Ostatni post: SCREAM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości