SR9009

przez CIEMNA STRONA MOCY
977 wyświetlenia

SR9009 jest agonistą receptora PPAR Delta, który jest powszechnie porównywany do selektywnych modulatorów receptora androgenowego, w skrócie SARM. Podczas gdy SARM działają poprzez wiązanie się z receptorami androgenowymi, SR9009 działa poprzez wiązanie się z receptorami PPAR Delta.

Stenabolic SR9009 jest modulatorem metabolizmu o bardzo krótkim okresie półtrwania, co oznacza, że dostaje się do organizmu i NATYCHMIAST zaczyna przyspieszać metabolizm.

Zalety SR 9009:

Daje Więcej Energii
Pomaga szybko spalić tłuszcz (szybka utrata wagi)
Pomaga w utrzymaniu mięśni podczas redukcji
Zwiększ wzrost mięśni oraz siłę i wytrzymałość
Szybko rozwija mięśnie szkieletowe
Znanczna poprawa nastroju

Zwiększa energię i metabolizm

SR 9009 jest bardzo dobrze znany jako jeden z najlepszych SARMów na wytrzymałość. Większość agonistów receptora PPAR Delta natychmiast zwiększy twoją wytrzymałość o około 200%.

Stenabolic SR9009 działa poprzez wpływ na to, jak organizm przetwarza energię. W skrócie, SR 9009 wprowadza organizm w stan ketozy, dzięki czemu spalane są komórki tłuszczowe zamiast węglowodanów jako paliwa.

Prowadzi to do wydajniejszego metabolizmu, wydajniejszej utraty tłuszczu i mniejszego magazynowania tłuszczu. Dlatego większość ludzi twierdzi, że traci tłuszcz na SR 9009 – został on stworzony z myślą o pacjentach cierpiących na otyłość, którzy nie mogli schudnąć.

Podczas gdy SR 9009 jest świetny w wykorzystywaniu komórek tłuszczowych jako paliwa i rozdrabnianiu zmagazynowanego tłuszczu, jest również świetny do rozwoju mięśni szkieletowych.

Podczas gdy SR 9009 jest zwykle przyjmowany podczas diety niskowęglowodanowej w fazie redukcji, nie lekceważmy jego zalet, jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej. W cyklu masowym idealnie działa razem z RAD 140.

Z kodem CSM macie 10% rabatu na cały asortyment na www.power-zone.store

bit.ly/3qr1GIZ

Art. Sponsorowany

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz