Ciemna Strona Mocy - Forum
PROVIRON - Wersja do druku

+- Ciemna Strona Mocy - Forum (https://ciemnastronamocy.pl)
+-- Dział: Doping, wszystko z tym związane. (https://ciemnastronamocy.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Opis środków (https://ciemnastronamocy.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: PROVIRON (/thread-855.html)PROVIRON - csm - 12.01.2015

PROVIRONKlasyfikacja: Steryd anaboliczno androgenny
Przeznaczenie: blokada aromatyzacji do estrogenu, poprawa libido
Opakowanie: 25mg
Substancja czynna:Mesterolon
Przeciętne dawkowanie:50-100 mg dziennie mężczyzni/ kobiety 25-50 mg dziennie
Działanie odczuwalne po kilku dniach
Długość dawkowania: do 3miesięcy
Okres półtrwania (aktywnego działania)8- 12 godzin
Czas wykrywania :5-6 tyg
Aromatyzacja: Nie
Konwersja do DHT: nie
Blokowanie układu HPTA: Nie
Proviron jest czysto androgennym sterydem bez wyraźnych właściwości anabolicznych. Lek ten jest używany jako antyestrogen, który zapobiega aromatyzacji do estrogenów. W przeciwieństwie do nolvadexu (który jedynie zapobiega łączeniu się estrogenów z receptorami), proviron zapobiega tworzeniu się estrogenów poprzez blokade enzymów aromatazy. Skutkuje to w minimalizacji retencji wody (tym samym obrzęków), zmniejsza ryzyko ginekomastii oraz odkładania tłuszczu. Unikalną własnością provironu jest jego zdolność do wiązania białka SHBG. Dzięki temu podane wraz z nim SAA są w stanie wolnym/niezwiązanym. Skutkuje to wyższą aktywnością androgenów i anabolików przy jednoczesnej niższej ich podaży. Stosowany jest równiez przy spadku libido podczas cyklu. Przed zawodami stosowany jest w celu poprawienia jakości mięśnia. Zmniejsza ilośc zatrzymanej wody w organiźmie , przez co poprawia wygląd mięśnia.Efektem ubocznym zażywania provironu są częste i czasami bolesne erekcje. Można go stosować bez większego ryzyka podczas cyklu nawet przez kilka miesięcy - jest dobrze tolerowany przez wątrobę, więc stosując zalecane dawki nie mogą wystąpić z nią żadne problemy. Podany doustnie wchłania się całkowicie z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie w surowicy osiąga po 3h. Całościową dawkę warto rozłożyć w ciągu dnia. Większe skutki uboczne moga wystąpić przy dużych dawkach powyżej 100mg dziennie. Można się wtedy spodziewać typych skutków ubocznych jakie występują przy androgenach , czyli problemy z cerą, trądzik , nadnierne owłosienie ciała, łysienie typow męskie.Proviron w przeciwieństwie do nolvadeksu usuwa przyczynę zwiększania się estrogenu .
Ze względu na duży popyt Proviron jest teraz bardzo łatwe do uzyskania na czarnym rynku.Ze względu na to że jest tani, nie ma podróbek na rynku tego środka.


RE: PROVIRON - Dr. Blue - 13.01.2015

właśnie od dziś dodaje do cyklu z powodu znacznego spadku libido , startuje z 50mg dziennie , za 5 dni zejde na 25mg dziennie


RE: PROVIRON - Euneva94 - 13.01.2015

Warto wrzucic go do cyklu :
test e 250mg/e5d 1-14
wino 30mg ed 4-14
proviron?


RE: PROVIRON - Mundo - 16.09.2016

Myśle ze proviron zawsze warto dac a w szczególności gdy jestes podatny gino, czujesz spadek libido itd. Osobiście dawałem go do propa i trena, libido miałem słabe i samopoczucie tez takie sobie mimo iż estro i prolka w normach była zajadalem 25 mg następnie 50 mg dziennie i poprawa juz po kilku dniach pentko działało jak trzeba nobi samopoczucie było świetne i co dobre pozbywalem sie tłuszczu w tych okolicach trudnych do stopienia . W moim przypadku woda i tłuszcz zawsze zostaje dół brzucha, boki okolice sutków (na masie wyglada jak gino czasami) oraz uda .
Prawdopodobnie potęguje działanie innych sterydów ale to na zasadzie tego, ze pozwala np testosteronowi przyłączyć sie do receptorów w pierwszej kolejności Wink