Ciemna Strona Mocy - Forum
Winstrol - Wersja do druku

+- Ciemna Strona Mocy - Forum (https://ciemnastronamocy.pl)
+-- Dział: Doping, wszystko z tym związane. (https://ciemnastronamocy.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Opis środków (https://ciemnastronamocy.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Winstrol (/thread-326.html)Winstrol - csm - 01.09.2014

Winstrol , stanazolol

Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
Przeznaczenie: Rzeźba,utwardzenie , siła
Opakowanie: tabletki 10mg / zastrzyki 50mg
Substancja czynna: Stanozolol
Przeciętne dawkowanie:doustnie - mężczyźni 30-70 mg/dzien tabletki , 50-100mg / dzień zastrztki / kobiety 2,5-10/ dzień tabletki , 25mg zastrzyki
Działanie: odczuwalne Od 2 tygodnia
Długość dawkowania: tabletki ok 8-10tyg / ok zastrzyki 8-10ty
Okres półtrwania (aktywnego działania) 4h oral,24 inj.
Czas wykrywania : 3 tyg. oral, 9tyg. inj.
Aromatyzacja: nie
Konwersja do DHT: Tak wysoka
Blokowanie układu HPTA: Słabo
Odblokowanie PCT: Tak
Winstrol to środek robiony w formie zastrzyków i tabletek
Substancja w formie zastrzyków nie jest rozpuszczana w oleju tylko w wodzie. Dlatego musi być używany przez krótszy okres niż inne sterydy. Przez to, że rozpuszczany jest w wodzie, musi być częściej zażywany, niemal codziennie. Jesli kupuje się ją z podziemnych labolatoriów, nie mamy nigdy pewności o tym jaka była sterylności produkcji i czy nie jest skażona bakteriami ,ponieważ większą pożywką dla bakterii jest woda niż olej a winstrol jest tylko w zawiesinie wodnej. Dlatego lepszą opcją jest opcja tabletek a dodatkowo wersja oralna jest przez wiele osob uważana również za bardziej efektywną.

Pomimo iż jest wysoce anaboliczny to przyrosty uzyskane na winstrolu nie są niewielkie. Uzyskuje się jednak twardy, suchy mięsień doskonałej jakości. Dochodzą do tego zaskakujące przyrosty siły.

Dobre rezultaty można osiągnąć po 50 mg dziennie. Jest on dobry przed zawodami. Wraz z niskokaloryczną dietą (jest bogaty w proteiny) daje wysoką jakość mięśni. Zwykle nie jest używany podczas diety jako jedyny. Mozna go łączyć z wieloma innymi sterydami.

Retencja wody i spadek wagi mięśni muskuł jest rzadki, może być zauważany jedynie po zaprzestaniu zażywania. Atleci, którym zależy na budowie masy i siły, często stosują WINSTROL z Metanabolem , ANADROLEM 50, TESTOSTERONEM , decadurabolinem , trebolone.


Zarówno forma doustna jak i domięśniowa są środkami c17 alfa - alkilami, czyli są toksyczne dla wątroby, szczególnie forma doustna w wysokich dawkach. Jednym z nieporządanych efektów winstrolu jest jego "wysuszajacy" wpływ na stawy - z tego względu wielu łączy go z deca durabolinem, z którym się uzupełnia znakomicie dając dobre przyrosty znakomitej jakościowo masy.Co do kobiet , skutkiem ubocznym winstrolu , jest to , że może powodować niestety bardzo szybko problemy z glosem, nikt nie wie dlaczego

Ponieważ okres aktywnego półtrwania winstrolu w tabletkach to około 4h należy dawkę dzienną podzielić aby zapewnić w miarę trwałe stężenie leku w surowicy. Dawka 10mg co 4h wydaje się najbardziej odpowiednia. Lek najlepiej brać razem lub bezpośrednio po posiłku. Jest to środek toksyczny więc można zaopatrzyć się w leki osłonowe.

Winstrol początkowo używany był w weterynari przeważnie dla koni wyścigowych. Po jakimś czasie został wprowadzony również do użytku przez człowieka

Srodek rzadko podrabiany ,aczkolwiek się zdarza np metka zamiast winka.Autor By SCREAM


RE: Winstrol - colonel - 03.09.2014

Panowie, słyszałem, że oral na równi z inj, jakie Wasze zdanie? Inj czy or?


RE: Winstrol - SCREAM - 02.02.2015

Nie. Tabsy są lepszą opcją. Mimo ze bardziej szkodzą.


RE: Winstrol - Anabol_Lecter - 02.02.2015

Mg/mg na korzysc iniekcji.
Iniekcja przechodzi tylko przez second-pass, wiecej mg dostanie sie do krwiobiegu.