Ciemna Strona Mocy - Forum
Młoda krew - Wersja do druku

+- Ciemna Strona Mocy - Forum (https://ciemnastronamocy.pl)
+-- Dział: Porady i dyskusje (https://ciemnastronamocy.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (https://ciemnastronamocy.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Młoda krew (/thread-323.html)Młoda krew - Niuchacz - 31.08.2014

No to krótko, zamierzam prowadzić ten dziennik, ponieważ będę mógł widzieć jak wszystko się u mnie zmienia oraz liczę na Wasze rady.

Dawid, 17 lat, trenuję rok.
175 cm, 72kg.
udo: 58
klatka: 95
talia: 76
łapa 35 (zdecydowanie moja najsłabsza partia, chociaż jak mierzyłem dzisiaj rano to było ponad 36 troszkę


Trenuje tyle razy w tygodniu, żeby każda partia była ćwiczona raz w tygodniu. Do końca masowania chcę przytyć do co najmniej 80kg, nastepnie redukcja.

Dzisiaj będę robił trening barków.

Będę starał się w miarę często wrzucać zdjęcia, z jakimś krótkim opisem. No i tyle


[Obrazek: MzgEmE.jpg]

[Obrazek: HfBrr8.jpg]

pozdr.


RE: Młoda krew - trenik - 31.08.2014

Cześć, daj wymiary żeby można było sprawdzić co jakiś czas progres no i powodzeniaWink


RE: Młoda krew - Niuchacz - 02.09.2014

Cześć. Od ostatniego postu zrobiłem trening barkow o którym mówiłem oraz klatki. Zacząłem od górnej części, bo na ostatnim treningu skupiłem się na dolnej części. Ostatnimi czasy więcej trenuje na hantlach, lepiej czuje pompe, fajniej mogę dopiąć wszystko co chce. Jutro robię trening pleców, zacznę od podciągania szerokim, bo mam z tym problem, ale staram się to poprawić, głównie przez robienie tego ćwiczenia łączoną serią z ruchami negatywnymi.
Następny trening to będą dwugłowe ud i łydki oraz barki. Już od ponad miesiąca nie mogę normalnie trenować nóg przez kontuzje kolana, przeciążyłem staw kolanowy i więzadło boczne, przez co dalej nie mogę zrobić normalnego przysiadu, co mnie niesamowicie wkurwia, bo to moje ulubione ćwiczenie. Dlatego teraz jedyne co robię to martwy na prostych nogach, też zajebiste ćwiczenie oraz łydki.

[Obrazek: OYk0Bs.jpg]

Swoje dokładne wymiary podam jak pożyczę od kolegi miarkę, czyli jutro lub pojutrze. Mam też pytanie, jaki czas po treningu jecie pierwsze węgle? Mam nadzieję że ktoś mi pomoze z tą kwestią. pozdroRE: Młoda krew - Filipeq777 - 08.09.2014

Ja zazwyczaj 15 minut po skończon treningu. Powodzenia w w dążeniu do celu, zapowiada się ciekawie.


RE: Młoda krew - Crossbow - 09.09.2014

Powodzenia! Smile Będę zaglądał Smile


RE: Młoda krew - Niuchacz - 09.09.2014

Dzięki za komentarze Panowie. Uaktalniłem pierwszy post o moje wymiary. Jestem po treningu pleców, zaczałem od podciągania, następnie wiosłowanie sztangielką, potem siedząc, później szrugsy na kaptury, 6 serii na sztandze i 2 na hantlach, a na sam koniec na dobicie ściąganie drążka podchwytem, wąsko, połączone z ściąganiem za kark. Po siłce biały ryż z polędwiczką, a zaraz sobie pierdolne szejka. Poniżej zdjęcie sprzed trzech miesięcy, bo nie wrzucałem przodu.


[Obrazek: 4vmsiy.jpg]

pozdr.