Ciemna Strona Mocy - Forum
Kava na regeneracje mięsni i stan ,,relaxacyjny,, Nie, nie mówimy o zwykłej KAWIE - Wersja do druku

+- Ciemna Strona Mocy - Forum (https://ciemnastronamocy.pl)
+-- Dział: Artykuły na temat dopingu z Ciemna Strona Mocy SAA. (https://ciemnastronamocy.pl/forum-15.html)
+--- Dział: ARTYKUŁY NA TEMAT DOPINGU Z CIEMNA STRONA MOCY (https://ciemnastronamocy.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Kava na regeneracje mięsni i stan ,,relaxacyjny,, Nie, nie mówimy o zwykłej KAWIE (/thread-2713.html)Kava na regeneracje mięsni i stan ,,relaxacyjny,, Nie, nie mówimy o zwykłej KAWIE - SCREAM - 29.11.2018

Kava na regeneracje mięsni a przy okazji stan ,, relaksacyjny,, Nie nie , nie mówimy o zwykłej KAWIE..Jest takie zioło które do zeszłego roku było w Polsce nielegalne, a które okazuje się bardzo pomocne w leczeniu m. in. zespołu stresu pourazowego, zaburzeń lękowych, uzależnień. To zioło nazywa się Piper Methysticum, pochodzi z Oceanii i tam nazywane jest Kava, Ava albo Yagona. Znane wyspiarzom od wielu tysięcy lat, okazuje swą niesamowitą przydatność w leczeniu zaburzeń na tle nerwicowym, które to zaburzenia są wg. współczesnych badań coraz bardziej rozpowszechnione w krajach wysoko rozwiniętych i stają się główną przyczyną powstawania chorób przewlekłych (https://www.focus.pl/ar…/niektore-choroby-rodza-sie-w-glowie).


Kava to zioło wyjątkowo dobrze poznane i przebadane. Jak pokazują testy laboratoryjne, pomaga nie tylko uspokoić nerwy i poprawić humor, ale także walczyć z zapaleniami, bólem, a nawet nowotworami. To jednak nie wszystko. Korzeń szczęścia z Oceanii okazuje się bardzo pomocny dla wszystkich, którzy ćwiczą albo w inny sposób narażają swoje ciało na znaczny wysiłek. Jego właściwości rozluźniające przyspieszają regenerację mięśni, a także pozwalają lepiej znosić wysiłek. Physical Mag Online zaczął polecać Kava przed meczem dla sportowców, zauważając że daje ona odświeżający, spokojny sen, skupienie, a także rozluźnia mięśnie, aby utrzymać je w stanie spoczynku i gotowości do działania. Specjaliści od kulturystyki od dawna promują Kava (https://www.bodybuilding.com/fun/drobson70.htm) jako środek znoszący napięcia mięśni i bolesności w wyniku przetrenowania: mięśnie mogą naprawić się i odbudować wyłącznie gdy są w spoczynku, więc relaksujące działanie Kava na mięśnie czynią go idealnym wyborem po ćwiczeniach. Oczywiście, rozważne spożywana Kava zapewnia te wszystkie korzyści bez kaca następnego dnia i bez efektów ubocznych, nic więc dziwnego że profesjonalni sportowcy, tacy jak Ruben Wiki, korzystają z Kava przed i po każdym meczu! (https://www.konakavafarm.com/b…/kava-news/kava-ceremony-300/)


Nie tylko Kava bezpiecznie uspokaja ciało chroniąc przed skutkami codziennego stresu, jego bezpośrednie działanie relaksujące może również łagodzić napięcie mięśni i łagodzić ból bez utraty klarowności umysłu. Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym sportowcem czy weekendowym wojownikiem, być może teraz rozważysz dodanie Kava do swojego programu ćwiczeń! Kava zwiększa efektywność treningu oraz rekonwalescencji, a teraz jest już w Polsce całkowicie legalna. Koniecznie podziel się wrażeniami z treningów wspieranych przez Kave!
Po więcej informacji o tej cudownej roślinie zapraszam na grupę Kava-kava Korzeń Życia. Znajdziesz tam kompendium z ogromną ilością informacji, rad oraz badań naukowych dotyczących Kava-kava.

Wystrzegaj się kiepskiej jakości, kapsułkowanej Kava, suplementów i nalewek z dodatkiem tej rośliny, gdyż taka Kava uszkadza wątrobę! Najlepszej jakości, przebadaną szlachetną odmianę Kavy kupisz tylko tutaj: https://sklep.psylo.pl/index.php/kategoria-produktu/kava/