Ciemna Strona Mocy - Forum
Bolesność sterydów z podziemnych laboratoriów - Wersja do druku

+- Ciemna Strona Mocy - Forum (https://ciemnastronamocy.pl)
+-- Dział: Artykuły na temat dopingu z Ciemna Strona Mocy SAA. (https://ciemnastronamocy.pl/forum-15.html)
+--- Dział: ARTYKUŁY NA TEMAT DOPINGU Z CIEMNA STRONA MOCY (https://ciemnastronamocy.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Bolesność sterydów z podziemnych laboratoriów (/thread-2270.html)



Bolesność sterydów z podziemnych laboratoriów - SCREAM - 07.06.2018

Bolesność sterydów z podziemnych laboratoriów


Bolesność, gorączka i wrażliwości tkanek są możliwą reakcją na podanie niektórych sterydów iniekcyjnych, może być to spowodowane przez wiele rzeczy. Na pewno ma znaczenie to co wstrzykujesz w swoje dupsko a dokładnie źródło jego pochodzenia .Produkty z podziemnych laboratoriów nie do końca spełniają określone wymagania. Ciało może reagować obronnie na obecność pewnych toksyn w podawanych środkach .To normalna odpowiedz immunologiczną,która może obejmować właśnie takie objawy.



Podziemne produkty mogą również posiadać zbyt wysoka zawartość alkoholu benzylowego, Stosują takie praktyki w celu ułatwienia większej koncentracji sterydów na mililitr lub jako dodatkowy sposób na zapewnienie wysokiej sterylności roztworu. Jest to powszechny problem z ze sterydami produkowanymi "Po tanich kosztach", które nie są starannie wytworzone w warunkach, które zapewniają odpowiednie ilości (i jałowości) wszystkich składników (nośniki, środki antybakteryjne, sterydy, itp.). Bardziej fundamentalnym, być może również reakcja organizmu na wykorzystanie enanthoic kwasu (enanthate) jako estru testosteronu. estry kwasu karboksylowego mogą powodować drażniące dla organizmu efekty, a zwłaszcza krótsze łańcuchy. Enanthate jest dość długi i dobrze tolerowane przez większość użytkowników, ale i tak niewielki odsetek pacjentów reagują na zastrzyki z objawami typu gorączka bolesność kaszel.W warunkach klinicznych, taka reakcja była by wystarczającym powodem do zmiany leczenia i podania innego środka. Są to wyraźnie niepożądane negatywne efekty po podaniu sterydu.



Bezpośrednią przyczyna problemu jest ester enanthate.Należy podać inny środek o innych właściwościach .Testosteron cypionate jest odpowiednim rozwiązaniem zastępującym testosteron enanthate,Oczywiście ustalenie dokładne co się dzieje nie dobrego po podaniu konkretnego środka bez badan krwi nie jest możliwe