Główna Doping Grega Zulaka

Grega Zulaka

przez CIEMNA STRONA MOCY
Opublikowany:: Ostatnia aktualizacja 55 wyświetlenia

https://forum.ciemnastronamocy.pl/thread-149.html

Pamiętacie ze starych czasów lat 90 Grega Zulaka i jego artykuły w gazetach kulturystycznych? Oto jeden z nich!

 

Poza pędem do brania wszystkiego, co wpadnie wam w ręce, musicie mieć odpowiednia wiedze o tym, jak to wszystko działa. Na początek kilka slow wstępu. Leki, o których będę pisał są teściem w takiej czy innej formie. W całym tym jajku chodzi o to, ze teść jest słabo rozpuszczalny, nie lubi tłuszczy i lepiej reaguje na wodę. Krew nie jest dla niego zbyt dobrym rozpuszczalnikiem.

 

Wiele lat temu naukowcy odkryli, ze jeśli by uczynić cząstkę sterydu bardziej podatna na rozpuszczenie w tłuszczu, to zmniejszy się liczba zastrzyków wykonywanych pacjentowi. Mniej zastrzyków to mniej bólu i fatygi. Aby spowodować rozpuszczenie teścia w tłuszczach, należało don dodać estry (chem. nazwa łańcucha bocznego). Powodują one pozostawienie sterydu w tłuszczu ciała, do chwili, gdy enzymy zwane esterazami pomogą teściowi przedostać się do krwi, a z krwi do mięśni. Jeśli potrafią opó¼nić przedostawanie się wstrzykniętego testa do krwi, to będzie on działał dłużej i efekt anaboliczny będzie większy. Im większa cząsteczka estru, tym teść działa lepiej i ma mniej ubocznych efektów.

 

Istnieją setki estrów, które można łączyć z testem, ale tylko kilka z nich jest najlepszych w działaniu.

 

 

I tak

Testosterone Suspension – Uwaga! Bardzo niebezpieczna odmiana! To po prostu test z woda! Nic szczególnego, dlatego nie oczekuj nadzwyczajnych efektów. Otrzymasz potężny zastrzyk testa do krwi, ale rozłoży się on w ciągu zaledwie jednego dnia. Musisz robić zastrzyki codziennie (niestety, bolesne) – zwłaszcza ze słabo rozpuszczone kryształki testa mogą zatkać mala igle i będziesz potrzebował grubszej. Ten rodzaj jest być może najlepszy na okres poza startowy – uzyskuje się po nim najszybsze przyrosty masy i siły. Poza tym jego krótkotrwała obecność w organizmie pozwala na negatywny wynik antydopingowego testu. Jednak są spore efekty uboczne. Możesz pożegnać się z włosami, a ginekomastia jest w zasięgu – najprawdopodobniej będziesz ja miał.

 

Greg mówi : „Nie zalecam jego stosowania, ale znam zawodników, którzy wstrzykują sobie jeden centymetr dziennie oraz wariatów, którzy biorą 10 tygodniowo”

 

Ocena : Bezpieczeństwo */*****
Siła + Masa *****/*****

 

 

 

Metylotestosteron – Jeszcze gorszy niż wyżej opisany! Uważać na to cholerstwo! Bardzo często kulturyści, którzy kupują na czarnym rynku, są przekonani ze kupili Dianabol lub Anadrol, a zamiast tego wciśnięto im metylotestosteron, mniej efektywny, a za to dużo bardziej niebezpieczny. Jest to test z dodatkiem grupy metylowej, która utrudnia wątrobie przerobienie go. Brrr!!! Wątroba zwykle jest dla kulturystów pomocna, ale czasem staje się przeszkoda. Oczyszcza krew z wszelkich toksyn, ale usuwa również substancje, które wielu kulturystów chce zachować we krwi – sterydy. Niestety! „wkładka metylowa” jest potrzebna po to, by procesy oczyszczania trwały dłużej. I cześć koksu trafia w końcu do receptorów mięśniowych. Niestety obciążanie wątroby dodatkowymi pracami nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Jeśli nie będziesz uważał to czeka Cie marskość pierwszej klasy!!!

 

Greg mówi : „Metylotest bez wątpienia uczyni cie agresywnym, silnym i dużym. To również oznacza, ze stracisz włosy i będziesz miał dwóch nowych kumpli – i nie będą to partnerzy treningowi ( po prostu będziesz musiał przyzwyczaić.do widoku w lustrze faceta z dwoma zwisającymi sutkami ) To jest niebezpieczne i mega-toksyczne !”

 

Ocena : Bezpieczeństwo */******
Masa + Siła ***/*****

 

 

 

Testosteron Enanthat i Cypionat – Enanthat jest bardzo podobny do cypionatu, a rożni się tym, ze jest obecny w organizmie około 12 dni i ma łańcuch estru z ośmioma atomami węgla, , podczas gdy ten pierwszy – 10 i ma łańcuch estru z siedmioma atomami węgla .

 

Greg mówi : „Ponieważ enanthat jest szybciej resorbowany przez organizm, większe są po nim szanse utraty włosów i ginekomastii niż po cypionacie. Znam ludzi, którzy przedkładają jeden nad drugi, ale moim zdaniem nie mogliby podać zasadnej definicji je odróżniającej. To przecież to samo i zyskujesz przyrosty, chociaż nisko komponent androgeniczny nieco osłabia ich działanie.”

 

Dostają dwie i pol gwiazdki za bezpieczeństwo – wolniej przedostają się do krwi.

 

Ocena : bezpieczeństwo ** / *****
masa + siła *** / *****

 

 

Sustenon 250 i Omnadren 250 – Pytanie o sterydowe mieszanki brzmi : Dlaczego? Dlaczego trzeba w jednym zastrzyku mieszać aż cztery rożne rodzaje testa? Powody to efektywność i zróżnicowanie. Dwie mieszanki, o których będzie mowa, różnią się nieznacznie. Podobnie jak sustenon, Omnadren składa się z szybko działającego testa fenyloproprionatu i proprionatu. Jednakże do Sustenonu dodano dłużej działającego testa decanoate i isocaproate, zaś do Omnadrenu – isohexanoate i hexanoate. Osiągi w sile, masie i zatrzymaniu wody są podobne, bo skład jest właściwie taki samo (podobnie jak w poprzednim przypadku).

 

Greg mowi : „Słyszałem, ze niektórzy maja większe zatrzymanie wody po Omnadrenie niż po Sustanonie, Omnadren jest trochę bardziej „brudny”. Podobno zakłady produkujące Omnadren nie są tak nowoczesne jak te od Sustanonu, ale mogę się mylić. Omnadren jest zresztą tańszy” Omnadren i sustenon są znane z tego, ze dłużej zalegają w organizmie, a jednak po zastrzyku „dostajesz kopa” i przyrosty zaczynają się prawie natychmiast. Cztery składniki na pewno działają lepiej niż jeden czy dwa. Za masę i sile przyznałem po cztery gwiazdki. Oczywiście bądźcie świadomi, ze możecie mieć ginekomastie i stracić włosy jak po każdym innym testosteronie. Za bezpieczeństwo daje po trzy i pol gwiazdki. W porównaniu z innymi testami nie jest wcale najgorzej!

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz