Główna Doping Dorian Yates jego cykl GH i insulina

Dorian Yates jego cykl GH i insulina

przez CIEMNA STRONA MOCY
Opublikowany:: Ostatnia aktualizacja 24 wyświetlenia

https://forum.ciemnastronamocy.pl/thread-1417.html

 

 

Często słyszę o bardzo wysokich dawkach sterydów , jakie są stosowane w dzisiejszych czasach. Ludzie przychodzą do mnie z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, abym ich podszkolił w tym zakresie i dawki jakie mają rozpisane są często na poziomie 5000 mg tygodniowo lub więcej . To zupełnie niepotrzebne , ponieważ wiem , ze niższe dawki dają równie dobre efekty

 

Podczas moich startów w konkursach , pierwszy raz zaczaiłem używać hormonu wzrostu a było Pierwsze razy używałem to było w 1991 Night of Champions w Mr Olympia . Brałem wtedy 4ui gh kiedy byłem na diecie.. niestety nie mogę powiedzieć, że zauważyłem jakąś wielką różnicę i dlatego poza sezonem w 1992 roku podwoiłem dawkę do ośmiu IU i widziałem w koncu lepsze wyniki.

 

Do 1993 roku, zrobiłem wszystko sam, jak miałem rok wcześniej, w tym biegu i GH, ale nie było tak nadgorliwy z moim prep. W rezultacie okazało się, jakbym zrobił ogromny skok w wielkości z poprzedniego roku. Co tak naprawdę zobaczył były zyski Zrobiłem ponad dwa off-sezonów.

 

Co do insuliny to użyłem ją tylko w 1997 roku w okresie poza sezonem prowadzącej do wygrania szóstego i ostatniego Mr Olympia. Byłem wtedy większy niż kiedykolwiek, ale nie miałem takie dobrej jakości mięśni, a mój brzuch był wzdęty. Niektórzy mówią, zę trzeba wykorzystać wszystkie rzeczy jakie się ma do dyspozycji. Dla mnie, insulina miała ujemny wpływ na moją sylwetkę. Duża surowa masa nie jest to samo, co jakość mięśni , no ale dostałem nieco większe rozmiary w masie ale kosztem utraty separacji mięśni.

 

 

TYGODNIOWO

Test propionate – 300 miligramów

Parabolan (francuski trenbolon, w 76 mg / ml) – 2 ampułki / 152 miligramów

Primobolan – 500 miligramów

 

DZIENNIE
Anavar – 50 miligramów

hormon wzrostu – 8 jm

 

I zazwyczaj robiłem trzy cykle przez osiem tygodni w okresie poza sezonem  a te składały się z podstawowych rzeczy, jak Deca i D-bol.

 

TYGODNIOWO

Testosteron – 750 miligramów

Deca – 500 miligramów

 

DZIENNIE

Dianabol – 50 miligramów

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz