Główna Pro-kulturyści ARNOLD SCHWARZENEGGER- MÓJ PIERWSZY TRENING

ARNOLD SCHWARZENEGGER- MÓJ PIERWSZY TRENING

przez CIEMNA STRONA MOCY
Opublikowany:: Ostatnia aktualizacja 1,3K wyświetlenia

 

Pamiętam mój pierwszy prawdziwy trening, tak jakby to było wczorajszej w nocy. Jechałem rowerem na siłownie, która była oddalona 8 mil od mojego miejsca zamieszkania.Chłopaki ostrzegali mnie, że będzie bolało, ale ja byłem ponad to, liczyłem na fajne efekty. Na treningu używałem sztang, hantli i maszyn. Po treningu, wracałem domu na rowerze, ale byłem tak wyczerpany, że z niego spadłem. Byłem tak słaby, że nie mogłem utrzymać rąk. Nie miałem czucia w nogach, były one jak makaron. Byłem znieczulony, moje całe ciało drgało. Pchałem rower przez chwilę pochylony nad nim. Pół mili dalej spróbowałem na nim znowu pojechać, ale znowu spadłem, więc nadal go pchałem przez resztę drogi do domu. To było moje pierwsze doświadczenie z treningiem z ciężarami i oszalałem na tym punkcie.Rano nie mogłem podnieść nawet rąk, żeby ułożyć włosy. Za każdym razem, gdy próbowałem, czułem uderzenie bólu w każdym mięśniu w barku i ręce. Nie mogłem utrzymać grzebienia. Próbowałem napić się kawy, ale rozlałem ją po stole.

 

“Co się stało Arnold?” – spytała moja mama. Podeszła i spojrzała na mnie. “Co to jest”? Pochyliła się, żeby przyjrzeć się co się stało i rozgniewana wytarła rozlaną kawę.

 

“Po prostu wszystko mnie boli” – powiedziałem jej. Moje mięśnie są sztywne.

 

“Popatrz na tego chłopca” – zawołała mojego ojca. “Zobacz co on sobie zrobił”.

 

Mój ojciec podszedł poprawiając swój krawat. On był zawsze schludnie ubrany. Jego włosy zawsze były gładko zaczesane, jego wąs przycięty w linię. On się roześmiał i powiedział, że się przegimnastykowałem, ale moja mama nadal mówiła: Dlaczego Arnold. Dlaczego to sobie robisz?”.

 

Nie chciałem zwracać uwagi na to co mama do mnie mówiła. Zobaczyłem zmiany w moim ciele, czułem je, to mnie nakręciło.Pierwszy raz czułem każdy mięsień i czułem się z tym dobrze.Pierwszy raz te sensacje zarejestrował mój mózg, pierwszy raz mój umysł odczuwał moje uda, łydki, przedramiona, one były czymś

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz