Ciemna Strona Mocy - Forum

Pełna wersja: Angielscy policjanci na sterydach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Angielscy policjanci na sterydach
Jakiś czas temu kilkunastu Angielskich policjantów zostało przesłuchanych w sprawie stosowania sterydów. Na przesłuchaniu dowiedziano się, że policjanci dostawali sterydy od kryminalistów pochodzenia Angielskiego jak i Wlijskiego. Jak by było mało część funkcjonariuszy nadużywała swojej władzy w celu uzyskania usług seksualnych.Komendant Policji w Anglii i Walii poprosił o raport wydziału antykorupcyjnego – Transparency International. Według raportu bardzo mała liczba policjantów uzyskała wynik pozytywny na zawartość sterydów we krwi.Transparency International jest pozarządową grupa, która monitoruje korupcję w sektorze korporacyjnym i politycznym.Rzecznik ACPO w sprawie standardów zawodowych, Staffordshire Chief Constable Michael Cunningham, powiedział, że problemy spowodowane przez funkcjonariuszy biorących sterydy były „poważnym zagrożeniem” dla uczciwości i profesjonalizmu policji.
SterydyPan Cunningham powiedział, że we wszystkich z 43 oddziałów w Anglii i Walii, będą badali policjantów zaangażowanych w kulturystykę, którzy mogli mieć niewłaściwe relacje z ludźmi dostarczającymi leki.


„W większości oddziałów będzie policjant, który jest zainteresowany kulturystyką, i który może nadużywać sterydów,” powiedział.

Co ciekawe powodem tej nagonki na policjantów-sportowców w Wielkiej Brytanii nie była jakaś kontrowersyjna sprawa, lecz fakt, że coraz więcej oficerów policji wygląda „zbyt dobrze” co zaczęło przeszkadzać starszym kolegom, postanowili więc ukrócić ten proceder.Sterydy anaboliczne są to leki klasy C Mogą być sprzedawane wyłącznie na receptę
Można legalnie posiadać lub importować sterydy tak długo jak są one do użytku osobistego Posiadanie lub import z zamiarem sprzedaży jest nielegalne i maksymalny wyrok za posiadanie na dostarczanie sterydów anabolicznych to 14 lat więzienia i / lub grzywna