Ciemna Strona Mocy - Forum

Pełna wersja: Powrót do formy po kontuzji.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich Koksiarzy. Mam na imię Peter, trenuje już czternaście lat. Przez ostatnie trzy lata zmieniłem nawyki żywieniowe dzięki współpracy z byłym mistrzem Polski w kulturystyce. Ostatnie parę miesięcy nie trenowałem, ponieważ doznałem kontuzji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Przez okres leczenia tej kontuzji nie jadłem zdrowo, odpoczywałem psychicznie od dietetycznego jedzenia i zbierałem siły na powrót do treningów. Aktualnie ważę 101 kg przy wzroście 185 cm i od początku stycznia wszedłem na dietę redukcyjną, której makro wygląda następująco:

Kcal: 3475
Węgle: 415 g/dzień
białko: 240 g/dzień
tłuszcze: 95 g/dzień

Makro posiłków od pierwszego do piątego:
Węgle: 83 g
białko: 40 g
tłuszcze: 15 g

Makro posiłku szóstego:
Węgle: 0 g
białko: 40 g
tłuszcze: 20 g

Obecnie trenuje w tygodniu cztery sesje siłowe plus cztery sesje aerobowe po 25 minut. Dzisiaj zacząłem następujący cykl:

1-4 prop 100 mg e2d
1-? enan 250 mg e3d
1-8 npp 100 mg e2d
4-11 wino tab 50 mg ed
cdn...

prop firmy shree venkatesh
enan firmy general european pharmaceuticals
npp firmy alpha pharma
wino firmy general european pharmaceuticals

Cel cyklu to powrót do formy ze zdjęć z przed kontuzji, które niżej załączam.

[attachment=1118]
[attachment=1119]
[attachment=1120]

Pozdrawiam.
Nie jest zle.. trzymam kciuki
Z jakiej okolicy kolega ? Pytam z racji znajomego tank-topa Wink
kozak a jak obecnie ? : ) jak to wyglada z jedzeniem sam ryz ? : )
(26.01.2016, 22:35)core123 napisał(a): [ -> ]Z jakiej okolicy kolega ? Pytam z racji znajomego tank-topa Wink

Mieszkam w województwie Śląskim 50 km od Katowic.

(26.01.2016, 22:48)Dab55a napisał(a): [ -> ]kozak a jak obecnie ? : ) jak to wyglada z jedzeniem sam ryz ? : )

Dzięki. Obecnie bardzo słabo, ale z dnia na dzień będzie co raz lepiej więc wrzucę może jakieś aktualne foto. Co do ryżu to nie przeszkadza mi to, mogę jeść go cztery razy w dniu.

Wczorajszy jadłospis wyglądał następująco:

Pierwszy posiłek:
140 g owsianki + 50 g hydrolizatu białka + 15 g oleju lnianego

Drugi posiłek:
100 g ryżu basmati + 200 g filetu z kurczaka + 15 g oleju lnianego + warzywa

Trzeci posiłek:

Czwarty posiłek:

Piąty posiłek:

Szósty posiłek:
200 g tataru z polędwicy z jelenia + żółtko + warzywa
Bardzo fajna forma. Życzę powrotu do niej, a nawet lepszej. W późniejszej fazie redukcji obcinasz najpierw tłuszcze czy z węgli najpierw tniesz? Czy może ciągle lecisz na wysokich węglach a po prostu więcej sesji cardio robisz? Jak to u Ciebie wygląda?
Dzięki!!

(28.01.2016, 12:36)Olli18 napisał(a): [ -> ]Bardzo fajna forma. Życzę powrotu do niej, a nawet lepszej. W późniejszej fazie redukcji obcinasz najpierw tłuszcze czy z węgli najpierw tniesz? Czy może ciągle lecisz na wysokich węglach a po prostu więcej sesji cardio robisz? Jak to u Ciebie wygląda?

Więc tak:

Lece na wysokich węglach i dokładam stopniowo cardio oraz tłuszcze w górę (dochodzę nawet do 25 g na posiłek) stopniowo jak odczuwam głód. Musisz też wziąć pod uwagę że będą lecieć oprócz zwykłych soków peptydy (ghrp i cjc) plus igf-1.

Pozdrawiam.
Dzieki za odpowiedz. Przy peptydach możesz sobie pozwolic na ciut większą podaż kalorii rozumiem?
(28.01.2016, 22:13)Olli18 napisał(a): [ -> ]Dzieki za odpowiedz. Przy peptydach możesz sobie pozwolic na ciut większą podaż kalorii rozumiem?

Tak
Właśnie wjechała nowa dostawa:

60 ml trenbolone enanthate firmy general european pharmaceuticals
288 tab stanozolol firmy general european pharmaceuticals

Trenik poczeka sobie na cykl masowy a winko włącze do cyklu redukcyjnego, na którym obecnie jestem. Poluje jeszcze na tri-trena z tej firmy, którego też włączę do cyklu redukcyjnego.

[attachment=1132][attachment=1131][attachment=1133]
Stron: 1 2