Ciemna Strona Mocy - Forum

Pełna wersja: Dieta Low Carb a Enan/deca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym poradzić się w pewnej kwestii. Od nieco ponad 2 miesięcy jestem na diecie Low Carb (bez dopingu), zeszło tłuszczu około 6-7 kg, dietka ogólnie się sprawdza i dzięki temu że odpowiednio jest zbliansowana schodzi praktycznie sam fat, spadków mięśni nie wyczuwam.

Teraz o co chodzi, chce wejść na cykl Enan i Deca z Alpha-Pharmy, 10 tyg 500mg teścia 250 deki, ale nie chciałbym się zbyt mocno zalać. Jak ma się sprawa połączenia tego cyklu z Low Carbem? Mogę na LC pozostać tylko po prostu zwiększyć znacznie objętość posiłków? W LC bazuje głównie na jajkach, orzechach no i wiadomo mięsie, węgle praktycznie wycięte do zera.

Wiem że niektórych sprawa może po prostu śmieszyć, tak samo jak ilość planowanych środków, wszelkie wskazówki przyjmę na klatę.
...zalanie to NIGDY NIE ŚRODKI KTÓRE BIERZESZ - TO TYLKO I WYŁĄCZNIE DIETA!!!
...dieta się sprawdza, ale zaraz metabolizm zwolni i dieta stanie w miejscu... Hi-Carb Kolego,
Hi-Carb z głową... i wtedy dopiero środki - będzie petarda! Na niskim węglu cudów nie zdziałasz,
no chyba, że zależy Tobie na płaskiej sylwetce i ciągłym wkurwieniu Wink
Witam ponownie, odświeżam tutaj bo nie chcę zaśmiecać forum, liczę że ktoś ogarnięty pomoże.

1,5 miesiąca ładuje Cypionat + deca , 500 teścia 250 deki na tydzień. efekty jak najbardziej dobre. Spadło mi ostro libido, praktycznie do minimum,żadnych innych skutków ubocznych nie widać poza syfami. Planowałem jeszcze 1 miesiąc ten cykl jechać bo tyle mam środków. Czy dobrać i zwiększyć ilość teścia do 750/tyg by libido wróciło do normy? będzie to dobre zagranie? Dzięki wielkie!
Ładnie cie blokło ,jaka firma deki ? ,badania robiłeś ?
chopie jak masz 500 testa na tydzień to wackiem sciany idzie przebić... 750 to już jest naprawdę sporo... Chyba że ważysz 110 kg... Co do pytania to przede wszystkim idź się zbadać, bo nikt tu nie wróży z fusów... Test estro prolaktyna przede wszyskim.
Deca Alpha pharma, cypionat też. badań nie robiłem bo planowałem dopiero po cyklu.przebije, przez pierwsze 4 tygodnie wysokie było libido i szło przebijać ściany, a teraz ostry spadek w tej kwestii, praktycznie wcale się nie chce.

Odstawić deke i samego teścia kontynuować, czy jechać do końca ten miesiąc to i to?
Zbadaj estrogen i prolaktyne , dużo teścia leci za mało deki nie powinno tak być,no chyba że twój organizm tak zareeagował
Ilosc teścia do deki to sprawa indywidualna. Ja stawiam na zabójcę libido czyli wywaloną prolkę. Do pewności jak chłopaki radzą zbadaj test estro prolka
..j/w prolaktyna i estro... wyjebane estro też = słabe libido.
A z drugiej strony wywalona prolaktyna powoduje wzrost estro (i odwrotnie Wink )
testa niech sobie też zrobi, przecież to tylko około 20 zł a będzie wiedział czy na kujawski na 100% ;D Co do testa-deki to powiem z doswiadczenia że testa może być nawet mniej niż deki... Bo wszystko i jak rozchodzi się o prolkę... Utarło się że ma być 1:1 bo tak jest najpewniej... oczywiscie zakładając że jacek z sebą dali we fiolki ile napisali ;PP