Główna Suplementy Andarine S4

Andarine S4

przez CIEMNA STRONA MOCY
971 wyświetlenia

Andarine S4 to S.A.R.M (selektywny modulator receptora androgenowego), który powoduje zwiększoną aktywność komórek androgenowych, prowadzącą do zwiększonej syntezy białek.
Ma duże powinowactwo do receptora androgenowego (AR), dzięki czemu naśladuje działanie testosteronu. Jednak jego działanie jest znacznie silniejsze w mięśniach i kościach niż w narządach rozrodczych.


Działa poprzez silne wiązanie się z receptorami androgenowymi mięśni, tłuszczu i kości. Podczas gdy Andarine jest stosunkowo mniej anaboliczna w porównaniu z innymi SARMami, jest niezwykle androgenna. Androgenne SARMy mogą wywoływać utlenianie tłuszczu, gdy wiążą się z receptorami androgenowymi.

• zwiększa masę mięśniową
• znaczny wzrost siły
• poprawia gęstość mineralną kości
• przyspiesza procesy gojenia i urazów mięśni
• obniża poziom tkanki tłuszczowej

Po odkryciu potencjału anabolicznego S4, jego pierwotnym zastosowaniem było opracowanie alternatywnego leczenia schorzeń takich jak zanik mięśni i osteoporozy związanej z wiekiem.

S4 wzmacnia kości co zmniejsza ryzyko kontuzji podczas upadków lub ciężkich treningów.

Oprócz silnego działania anabolicznego S4 pomaga również w utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała.
Poza tym ma bardzo minimalny wpływ na wtórne narządy płciowe, takie jak prostata, a stosunek LDL / HDL nie ulega zmianie, co powoduje, że jest to niskie ryzyko sercowo-naczyniowe.

S4 wspomaga utratę tłuszczu. Może zminimalizować LPL (lipaza lipoproteinowa) enzymu, który powoduje gromadzenie się lipidów i odgrywa rolę w magazynowaniu tkanki tłuszczowej. AR utlenia tę tkankę tłuszczową i wykorzystuje ją jako preferowane źródło energii, umożliwiając organizmowi redukcję nadmiaru tłuszczu.

Badania nad Andarine-S4:

https://www.athensjournals.gr/sports/2021-8-3-4-Vasilev.pdf

https://www.sciencedirect.com/…/abs/pii/S0022286019310646

Z kodem CSM macie 10% rabatu na cały asortyment www.power-zone.store (http://www.power-zone.store/)

Power-zone.store
Power-zone.store

Artykuł Sponsorowany

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz