Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to działa?
Question 
Wzrost: 181
Waga: 90
Obwód talii lub BF (jeżeli znany):
Dieta (tylko rozkład BTW):
Cykl ( środki) , ewentualnie przebyte cykle:
Staż na siłowni : 2 lata

Uszanowanko sportowe świry.
Mam pytanie dotyczące działania środków dopingujących. Pytanie jest proste;
Jak będę przez pewien okres sterydy i uznam, że już ich nie chcę brać, jednak dalej będę systematycznie ćwiczył to czy będą duże spadki? Czy w ogóle jakieś będą?
Odpowiedz
Wszystko zależy od diety.

...come to daddy...

...pomogłem? Dodaj punkt reputacji

Nie ma mnie na forum? Pisz PM - na pewno odpowiem

[Obrazek: 5cf2ee31424209.564f727be7a2a.gif]
Odpowiedz
Wszystko spadnie- jak zaczniesz to juz całe życie będziesz musiał - nie warto
Odpowiedz
Ciężko się po całkowitym offie pozbierać psychicznie, apetyt też słabnie ale przerwy robić trzeba. Pozdro
Odpowiedz
Offf ?? Ja podczas całkowitego odcięcia od siłki ( wiele czynników nie warto gadać) i tak biłem teścia bo sie na nim kurwesko dobrze czuje znikają problemy z wymową (choć do bani moze se wykręciłem ) i nie mam zamiaru juz nigdy przestawać - uzależnienie nie wiem nie sprawdzałem - a jak mówimy o chwilowym odbloku to wytrzymam 3miechy i dalej jazda ;-) ostatnio jestem zwolennikiem mostków choć każdy radzi by przynajmniej raz w roku off zrobic ;-)
Odpowiedz
Teraz mostkuje (planuje do lutego) i jakos kurwa nudno bez bomby :p

[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
Hehhe cos w tym jest :-)
Odpowiedz
Czy spadnie zależy od ciebie jak solidnie do tego będziesz podchodził. Jeśli nie najebiesz na cyklu 10L wody tylko w miarę suchy mięsień to jedynie co to stracisz cześć nabić/pełnosci.

Co do mostków czy off moim zdaniem zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od wieku i stanu zdrowia pacjenta, czy jest aktywnym zawodnikiem.
Jeśli jest młody, zdrowy itd to ja bym proponował 2-3 cykle w roku po 12 tyg na jednym srodku, potem off i raczej bez pct młody organizm powinien sam sobie poradzić przy małych rozsądnych dawkach.
Mostki dla zawodników zdrowych.
Test 4 life od 35-40 roku życia 100-200mg enana e7d-e10d
Odpowiedz
U mnie już level test 4 life :p

[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
Zawsze są jakieś spadki wszystko zależy co wypracujesz na cyklu czy wodę czy suchy mięsień ale pamiętaj to nie działa tak że np zrobisz cykl na propie 10tyg odblokujesz się wszystko fajnie małe spadki i sobie zrobisz następny cykl za rok to do tego czasu z poprzedniego cyklu raczej nic nie zostanie
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do: